رفتن به نوشته‌ها

ادامه جشن ازدواج زوج‌های دانشجو در دانشگاه

جشن دانشجویی این دانشجویان در ادامه جشن دانشجویی “چهارشنبه شب” که ‪۱۶۰‬زوج زندگی مشترک خود را آغاز کردند، صورت گرفت.

مسوول ستاد ازدواج دانشجویی دانشگاه تهران به عنوان برگزارکننده این مراسم در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد : ستاد ازدواج دانشجویی دانشگاه تهران رسما از “پنج‌شنبه شب” فعالیت خود را آغاز می‌کند.

سید “محمد عابدین زاده” اضافه کرد: این ستاد در راستای اهداف خود که تشکیل خانواده برای دانشجویان می‌باشد اقدام به برگزاری نشست‌هایی با نهادهای دیگر برای دریافت هدایا برای دانشجویان علاقه‌مند خواهد کرد.

وی ازدواج دانشجویی را مساله بسیار مهم اجتماعی خواند و اضافه کرد:
دانشجویانی که در سطح کشور به تحصیل اشتغال دارند، در کنار تحصیل و کسب دانش می‌توانند زندگی مشترک خود را نیز آغاز کنند و این ذهنیت را هم داشته باشند که ازدواج برای دانشجویان امر غیر ممکنی نیست.

دراین مراسم مجری برنامه از “یک میلیون ریال ” هدیه ازدواج نهاد ریاست جمهوری به دانشجویان به زوج‌های دانشجو سخن گفت، که در روزهای آینده به آنان تحویل خواهد شد.

وی گفت: موضوع ازدواج برای دانشجویان موجب می‌شود که برخی خانواده‌ها، مساله ازدواج را آسانتر بگیرند تا دانشجویان و جوانان از این حق خود محروم نشوند.

این مراسم با برنامه‌های متنوعی همراه بود که گروه سرود “دستان گویا” (ناشنوایان) به سرپرستی خانم اصدقی بیشتر مورد استقبال عروس و دامادهای جوان و همراهان قرار گرفت

آیین جشن ازدواج ‪۱۸۰‬زوج دانشجوی دیگر که با هدف تشویق دانشجویان به ازدواج صورت گرفته است، پنج‌شنبه شب در محل باشگاه دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد.
جشن دانشجویی این دانشجویان در ادامه جشن دانشجویی “چهارشنبه شب” که ‪۱۶۰‬زوج زندگی مشترک خود را آغاز کردند، صورت گرفت. سید “محمد عابدین زاده” اضافه کرد: این ستاد در راستای اهداف خود که تشکیل خانواده برای دانشجویان می‌باشد اقدام به برگزاری نشست‌هایی با نهادهای دیگر برای دریافت هدایا برای دانشجویان علاقه‌مند خواهد کرد.

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *