رفتن به نوشته‌ها

«زن با روبنده» سوژه جديد هاليوود

اين بازيگر هندي گفته است: نكته قابل توجه در اين فيلم اين است كه شخصيت اصلي اين فيلم زني است كه با سه مرد از سه كشور متفاوت رابطه دارد و در طول داستان تحت تاثير محيط از يك زن مسلمان سنتي به يك زن غربي آزاديخواه و امروزي تبديل مي‌شود! «بنرمن» دستيار «كلينت ايستوود» است و اخيرا توسط انجمن كارگردانان آمريكا براي فيلم «نابخشودني»، بعنوان بهترين دستيار كارگردان مورد قدرداني قرار گرفت. او كه در چهار فيلم از جمله فيلم‌هاي «نابخشودني»، «دنيايي بي‌نقص»، «قدرت مطلق» با «كلينت ايستوود» همكاري داشته است، درباره فيلم «بي‌حجاب» گفت: «بي‌حجاب» يك فيلم درباره يك زن مسلمان است كه دو همسر و يك معشوق دارد. اين يك فيلم كاملا نوآر و يك درام سياه است.. وي در توضيح اين شخصيت كه قرار است «ماليكا» نقش آن را بازي كند، گفت: پشت آن روبنده مشكي يك قرباني دغلكار پنهان است كه در عين حاليكه خطرناك است خود نيز در خطر است!

«بيل بنرمن»، كارگردان هاليوود و دستيار «كلينت ايستوود» در فيلم «نابخشودني» قرار است فيلم جديدي بسازد كه شخصيت اصلي آن زن مسلماني است كه مشكل اخلاقي دارد. به گزارش فارس به نقل از يك روزنامه قطري فيلم هاليوودي «بي‌حجاب» به كارگرداني «بيل بنرمن» و با بازي «ماليكا شراوات»، بازيگر هندي، داستان زني مسلمان است كه در عين حال با سه مرد از سه كشور مختلف ارتباط دارد. اين اولين فيلم هاليوودي است كه شخصيت اول آن يك زن مسلمان است.
وي در توضيح اين شخصيت كه قرار است «ماليكا» نقش آن را بازي كند، گفت: پشت آن روبنده مشكي يك قرباني دغلكار پنهان است كه در عين حاليكه خطرناك است خود نيز در خطر است!

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *