رفتن به نوشته‌ها

«زن با روبنده» سوژه جدید هالیوود

این بازیگر هندی گفته است: نکته قابل توجه در این فیلم این است که شخصیت اصلی این فیلم زنی است که با سه مرد از سه کشور متفاوت رابطه دارد و در طول داستان تحت تاثیر محیط از یک زن مسلمان سنتی به یک زن غربی آزادیخواه و امروزی تبدیل می‌شود! «بنرمن» دستیار «کلینت ایستوود» است و اخیرا توسط انجمن کارگردانان آمریکا برای فیلم «نابخشودنی»، بعنوان بهترین دستیار کارگردان مورد قدردانی قرار گرفت. او که در چهار فیلم از جمله فیلم‌های «نابخشودنی»، «دنیایی بی‌نقص»، «قدرت مطلق» با «کلینت ایستوود» همکاری داشته است، درباره فیلم «بی‌حجاب» گفت: «بی‌حجاب» یک فیلم درباره یک زن مسلمان است که دو همسر و یک معشوق دارد. این یک فیلم کاملا نوآر و یک درام سیاه است.. وی در توضیح این شخصیت که قرار است «مالیکا» نقش آن را بازی کند، گفت: پشت آن روبنده مشکی یک قربانی دغلکار پنهان است که در عین حالیکه خطرناک است خود نیز در خطر است!

«بیل بنرمن»، کارگردان هالیوود و دستیار «کلینت ایستوود» در فیلم «نابخشودنی» قرار است فیلم جدیدی بسازد که شخصیت اصلی آن زن مسلمانی است که مشکل اخلاقی دارد. به گزارش فارس به نقل از یک روزنامه قطری فیلم هالیوودی «بی‌حجاب» به کارگردانی «بیل بنرمن» و با بازی «مالیکا شراوات»، بازیگر هندی، داستان زنی مسلمان است که در عین حال با سه مرد از سه کشور مختلف ارتباط دارد. این اولین فیلم هالیوودی است که شخصیت اول آن یک زن مسلمان است.
وی در توضیح این شخصیت که قرار است «مالیکا» نقش آن را بازی کند، گفت: پشت آن روبنده مشکی یک قربانی دغلکار پنهان است که در عین حالیکه خطرناک است خود نیز در خطر است!

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *