رفتن به نوشته‌ها

کود‌ک‌ربایی به خاطر خسارت تصادف رانندگی

 به گزارش ایسنا، سه روز پیش پدری مضطرب به کلانتری ۱۲ «ابومسلم» شهرستان اسلام‌آباد غرب مراجعه کرد و گفت: فرزندم به نام «همایون» توسط فردی به نام «منوچهر» در مسیر مدرسه ربوده شده است. شاکی به پلیس گفت: پیش از این با «منوچهر» بر سر دیه مربوط به تصادف اختلاف‌نظر داشته‌ایم و بر همین اساس فرزندم را در مسیر مدرسه ربوده و به گروگان گرفته است. وی در ادامه افزود: این فرد طی تماس تلفنی از شهر کرمانشاه از صحت و سلامتی فرزندم مرا مطلع کرده و برای آزادی او، پرداخت مبلغ دو میلیون تومان وجه نقد را خواستار شده است. در پی اعلام این حادثه، اکیپی از نیروهای پلیس برای دستگیری آدم‌ربا و آزادی فرد ربوده شده تحقیقات پلیسی را آغاز کردند. به این ترتیب با همکاری اداره آگاهی استان کرمانشاه و تشکیل تیمهای عملیاتی ویژه و هماهنگی مقام قضایی محل سکونت آدم‌ربایان شناسایی شد. برابر خواسته آدم‌ربایان مبنی بر پرداخت دو میلیون تومان وجه نقد، ماموران آگاهی کرمانشاه همراه پدر کودک ربوده شده به شهرک شهید عسکری رفته و پس از تحویل مبلغ وجه نقد، گروگان را آزاد کردند. پس از آزادی «همایون»، تعداد سه تن از عاملان آدم‌ربایی دستگیر و مبلغ فوق از آنان ضبط شد. دستگیر شدگان به اتهام وارده با همدستی دو تن به نامهای «منوچهر» و «میترا» اقرار کردند.

با تلاش پلیس کرمانشاه، کودکی که به دلیل اختلاف بر سر خسارت تصادف ربوده شده بود، پس از گذشت ۷۲ ساعت به آغوش خانواده‌اش بازگشت.ه گزارش ایسنا، سه روز پیش پدری مضطرب به کلانتری ۱۲ «ابومسلم» شهرستان اسلام‌آباد غرب مراجعه کرد و گفت: فرزندم به نام «همایون» توسط فردی به نام «منوچهر» در مسیر مدرسه ربوده شده است.
شاکی به پلیس گفت: پیش از این با «منوچهر» بر سر دیه مربوط به تصادف اختلاف‌نظر داشته‌ایم و بر همین اساس فرزندم را در مسیر مدرسه ربوده و به گروگان گرفته است.

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *