رفتن به نوشته‌ها

كود‌ك‌ربايي به خاطر خسارت تصادف رانندگي

 به گزارش ايسنا، سه روز پيش پدري مضطرب به كلانتري 12 «ابومسلم» شهرستان اسلام‌آباد غرب مراجعه كرد و گفت: فرزندم به نام «همايون» توسط فردي به نام «منوچهر» در مسير مدرسه ربوده شده است. شاكي به پليس گفت: پيش از اين با «منوچهر» بر سر ديه مربوط به تصادف اختلاف‌نظر داشته‌ايم و بر همين اساس فرزندم را در مسير مدرسه ربوده و به گروگان گرفته است. وي در ادامه افزود: اين فرد طي تماس تلفني از شهر كرمانشاه از صحت و سلامتي فرزندم مرا مطلع كرده و براي آزادي او، پرداخت مبلغ دو ميليون تومان وجه نقد را خواستار شده است. در پي اعلام اين حادثه، اكيپي از نيروهاي پليس براي دستگيري آدم‌ربا و آزادي فرد ربوده شده تحقيقات پليسي را آغاز كردند. به اين ترتيب با همكاري اداره آگاهي استان كرمانشاه و تشكيل تيمهاي عملياتي ويژه و هماهنگي مقام قضايي محل سكونت آدم‌ربايان شناسايي شد. برابر خواسته آدم‌ربايان مبني بر پرداخت دو ميليون تومان وجه نقد، ماموران آگاهي كرمانشاه همراه پدر كودك ربوده شده به شهرك شهيد عسكري رفته و پس از تحويل مبلغ وجه نقد، گروگان را آزاد كردند. پس از آزادي «همايون»، تعداد سه تن از عاملان آدم‌ربايي دستگير و مبلغ فوق از آنان ضبط شد. دستگير شدگان به اتهام وارده با همدستي دو تن به نامهاي «منوچهر» و «ميترا» اقرار كردند.

با تلاش پليس كرمانشاه، كودكي كه به دليل اختلاف بر سر خسارت تصادف ربوده شده بود، پس از گذشت 72 ساعت به آغوش خانواده‌اش بازگشت.ه گزارش ايسنا، سه روز پيش پدري مضطرب به كلانتري 12 «ابومسلم» شهرستان اسلام‌آباد غرب مراجعه كرد و گفت: فرزندم به نام «همايون» توسط فردي به نام «منوچهر» در مسير مدرسه ربوده شده است.
شاكي به پليس گفت: پيش از اين با «منوچهر» بر سر ديه مربوط به تصادف اختلاف‌نظر داشته‌ايم و بر همين اساس فرزندم را در مسير مدرسه ربوده و به گروگان گرفته است.

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *