رفتن به نوشته‌ها

کانون خانواده را گرم کنیم

ابتدا با لحنی گرم و زیبا سلام کنید هر چه قدر قصد نفوذ در دل افراد خانواده را دارید مشتاقانه تر سلام کنید .اگر می خواهید گرمی خانواده تان را بیشتر کنید فرمولهای عشق و رفاقت را بیشتر کنید.
لباسهای زیبا و قشنگ بپوشید. همه ما عاشق زیبایی هستیم اگر در منزل آراستگی نباشد اعضای آن خانه در جاهای دیگر به دنبال آراستگی می روند.
تا می توانید به یکدیگر محبت کنید از جملات محبت آمیز شروع کنید از کلماتی زیبا با لحنی آهنگین و دل نشین استفاده کنید اگر در یک خانواده کمبود محبت باشد افراد خانواده آن را در جایی دیگر جستجو می کنند.در ضمن از محبت افراد خانواده با آغوش باز استقبال کنید چون اگر انها هم جایی برای ابراز محبت خود نداشته باشند آن را در جایی دیگر خرج می کنند.
حس های برتر طرف مقابل خود را بشناسید و در رفع نیاز های اساسی او اقدام کنید .قبل از اینکه او چیزی بگویید شما بفهمیدو متوجه مشکل او شوید مسلما هر چه بیشتر در اطراف او باشید حس همدردی بیشتر خواهد شد.
سعی کنید روابطتان یکنواخت و عادی نشود بزرگترین چیزی که برای یک عشق می تواند ایجاد خطر کند روابط سرد وعادی است.همیشه چیزی نو و جدید برای ارائه کردن داشته باشید البته خود را بازیچه و ملعبه دست طرف قرار ندهید شخصیت خود را حفظ کنید تا وقتی شما جذابیت بیشتری دارید که شخصیت قاطع تری داشته باشید .
شهوت و میل جنسی را راننده زندگی خود نکنید انسان شهوت ران مانند انسان گیجی می ماند که لحظه به لحظه دنبال عشقی دیگر می گردد و به یک عشق قانع نمی شود از دیدن ماهواره یا فیلم های سکس دوری کنید چون شما را نسبت به همسرتان سرد می کند و روابطتان ضعیف می گردد .تمام ارتباطات اینتر نتی و خیابانی از وقتی شروع می شود که در آن خانواده جذابیت و محبت کم شده باشد.
طرف مقابلتان را آن طور که هست دوست داشته باشید و به او عشق بورزید هیچگاه او را وادار به انجام کاری که مطابق میل شما شود مانند جراحی پلاستیک و غیره نکنید و در پایان برای یکدیگر دعاهای خیر کنید والسلام.

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *