رفتن به نوشته‌ها

ایجاد صمیمیت

1-همیشه کاری کنید که همسرتان احساس کند که دوستش دارید به اوثابت کنید که برای شما مهم است برایش گل بفرستید یا هر چیزی که بیانگر قدر دانی شما از بودن اودر زندگیتان است .
2-به شریک زندگی خود قوت قلب بدهید از او حمایت کنیداعتماد به نفس او را در امور و مساثل زندگی و کاری بالا ببریدهمیشه بر موفقیت او پا فشاری کنید
3-سعی کنید همیشه آرامش را در خانه برقرار کنید وقتی در اموری از زندگی در جا می زنید یعنی نمی خواهید که شریک زندگیتاه ناراحت باشد اما در واقع از او طلبکار می شوید یا به نوعی توقع چنین کاری را از همسرتان پیدا می کنید و در نتیجه آرامشتان بر هم می خورد.
4-مطمئن باشید که همیشه شریک زندگیتان بهترینها را برای شما می خواهد در نتیجه از تغییراتی که می خواهد در شما ایجاد کند احساس رضایت می کنید اما همیشه از خود بپرسید :ایا این همان رابطه ای است که شما می خواهید؟
5- عشق و اعتماد همیشه همراه یکدیگرند ظرفیت دوست داشتن یکدیگر را بالا ببرید هر چه کمتر انتظار تائید از یکدیگر را داشته باشید یشتر توانائی دوست داشتن را داریدو.به یکدیگر اعتماد داشته باشید.
6 عشق و قدرت نیز با هم هستند. بدون احساس قدرت نیازمندی ایجاد می شود و عشق از بین می رودو با عشق همیشه احساس قدرت می کنید<

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *