رفتن به نوشته‌ها

بازار داغ صنعت طلاق در آلمان

به گزارش پایگاه اینترنتی «داچ ولز»، رشد روز افزون طلاق در آلمان باعث ایجاد مشاغلی از قبیل حقوقدان، قاضی، مشاور، نویسنده، وکیل، روزنامه‌نگار، مجلات و دیگر مشاغل شده است که حوزه تخصصی خود را بر روی موضوع طلاق قرار داده‌اند و از این طریق امرار معاش می‌کنند.

بر پایه این گزارش، نشریات ویژه‌ طلاق که همه‌ مطالب خود را به ابعاد مختلف طلاق و موضوعات قبل و بعد از آن اختصاص داده‌اند در آلمان با مخاطبان بیشتری روبه‌رو می‌شوند به طوری که صنعت طلاق یک تجارت رو به گسترش و سودآور تلقی می‌گردد.

حقوقدان طلاق، روانشناسان طلاق، وکلای طلاق، مشاوران طلاق، نویسندگان طلاق و مجلات تخصصی طلاق و کارکنان آن مشاغل، حرفه‌های جدید هستند که در آن افراد کاملاً از طریق این معضل اجتماعی به شغل خود دست می‌یابند و به افرادی که قصد دارند طلاق بگیرند و یا قصد دارند پس از طلاق از آثار و عواقب آن بکاهند کمک می‌کنند.
شایان ذکر است که در حال حاضر در آلمان فقط تعداد بچه مدرسه‌ای‌هایی که از موضوع طلاق رنج می‌برند، به ۱۷۰ هزار نفر بالغ می‌شوند.
رشد روز افزون طلاق در آلمان باعث ایجاد سلسله‌ای از مشاغل پیرامون طلاق در این کشور شده است که از آن به صنعت طلاق یاد می‌شود.

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *