رفتن به نوشته‌ها

بازار داغ صنعت طلاق در آلمان

به گزارش پايگاه اينترنتي «داچ ولز»، رشد روز افزون طلاق در آلمان باعث ايجاد مشاغلي از قبيل حقوقدان، قاضي، مشاور، نويسنده، وكيل، روزنامه‌نگار، مجلات و ديگر مشاغل شده است كه حوزه تخصصي خود را بر روي موضوع طلاق قرار داده‌اند و از اين طريق امرار معاش مي‌كنند.

بر پايه اين گزارش، نشريات ويژه‌ طلاق كه همه‌ مطالب خود را به ابعاد مختلف طلاق و موضوعات قبل و بعد از آن اختصاص داده‌اند در آلمان با مخاطبان بيشتري روبه‌رو مي‌شوند به طوري كه صنعت طلاق يك تجارت رو به گسترش و سودآور تلقي مي‌گردد.

حقوقدان طلاق، روانشناسان طلاق، وكلاي طلاق، مشاوران طلاق، نويسندگان طلاق و مجلات تخصصي طلاق و كاركنان آن مشاغل، حرفه‌هاي جديد هستند كه در آن افراد كاملاً از طريق اين معضل اجتماعي به شغل خود دست مي‌يابند و به افرادي كه قصد دارند طلاق بگيرند و يا قصد دارند پس از طلاق از آثار و عواقب آن بكاهند كمك مي‌كنند.
شايان ذكر است كه در حال حاضر در آلمان فقط تعداد بچه مدرسه‌اي‌هايي كه از موضوع طلاق رنج مي‌برند، به 170 هزار نفر بالغ مي‌شوند.
رشد روز افزون طلاق در آلمان باعث ايجاد سلسله‌اي از مشاغل پيرامون طلاق در اين كشور شده است كه از آن به صنعت طلاق ياد مي‌شود.

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *