رفتن به نوشته‌ها

آیا از ازدواج خود راضی هستید؟

۲۳ درصد گفتند اگر می‌توانستند همه چیز را از نو شروع کنند به هیچ عنوان همسر فعلیشان را دوباره به عنوان همسر انتخاب نمی‌کردند. ۸۳ درصد از زن و شوهرها گفتند که از سومین سالگرد ازدواجشان به بعد دیگر برای ازدواجشان سالگرد نگرفته‌اند و دو سوم خانم‌های متاهل اعتراف کردند که برای رسیدن به خودشان و زیبا لباس پوشیدن و آرایش کردن برای همسرانشان وقت نمی‌گذارند. ۸۳ درصد از زن و شوهرها در چند ماه اول ازدواج همه جا دست‌های همدیگر را می‌گیرند اما بعد از یک دهه از ازدواج فقط ۳۸ درصد اینکار را تکرار می‌کنند.

اگر پاسختان به سوالی که در تیتر پرسیدیم، مثبت است باید بسیار خوشحال باشید. چون شما جزو آن دسته از زوج‌هایی هستید که بر خلاف جهت آب شنا می‌کنند و توانسته‌اند رابطه خوبشان را با یکدیگر حفظ کنند. براساس تحقیقی که روی ۴هزار زوج در نقاط مختلف دنیا انجام گرفت، مشخص شد که یک چهارم مردها و زن‌های متاهل از ازدواج با همسر خود پشیمان هستند، درحالیکه ۱۵ درصد از زوج‌هایی که قصد ازدواج دارند به عواقب ازدواج خود شک و تردید دارند. اما واقعاً چرا بیشتر افراد از ازدواج خود پشیمان می‌شوند؟

براساس تحقیقات انجام گرفته، زوج‌ها به طور متوسط بعد از دو سال و شش ماه و ۲۵ روز از عشق و ازدواج خود خسته می‌شوند. چهار درصد از افراد متاهل شرکت کننده در تحقیق گفتند که به دلایل اشتباه و نادرست ازدواج کرده اند. دلیلشان برای ازدواج عشق نبود، خیلی از آنها فقط دوست داشتند مراسم عروسی داشته باشند و هدیه‌های عروسی بگیرند!

منتشر شده در خواندنی هاسایرمقالات

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *