رفتن به نوشته‌ها

بخو ا نید و نظر دهید

سلام آقای دکتر اردبیلی با عرض سلام و خسته نباشید من تازه با سایت شما آشنا شدم و سوالی برام پیش اومد که ممنون می شم پاسخ بدهید.
ما دخترها درایران حق انتخاب نداریم و نمی توانیم به طور مثال اگر از پسری خوشمان آمد و موقعیت خوبی داشته باشه ، خواستگاری کنیم . . از دختر کاری ساخته نیست و استارت اولیه رو پسر باید بزنه و بعد اون وقت دختر می تونه بقیه راهو بره .

خب دخترها توی این سافت ثبت نام می کنن که بتونن همسر ایده آلشون رو پیدا کنن. چون نمی تونن جلو برن. و کاری از دستشون ساخته نیست . ولی پسری که اینهمه دستش باز است و می تونه به راحتی چند مورد خوب رو در نظر بگیره و حتی خواستگاری کنه مثلا محیط کار، دانشگاه، همسایه، فامیل چرا توی این سایت ثبت نام می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی توانایی انتخاب نداره؟ و پسری که توانایی نداره ( عرضه نداره با عرض معذرت ) می شه بعنوان یه همسر روش تکیه کرد و اعتماد کرد. یا ممکنه که مشکل دیگه ای داشته باشه .؟؟؟

من دختری هستم ۳۰ ساله و مجرد. هنوز نتونستم شخص مورد علاقمو پیدا کنم. در محیطی که کار می کنم شاید از پسری خوشم اومده ولی هیچ قدمی نمی تونم بردارم. اونها هم اصلا تو باغ نیستن. و خیلی بی احساسن. یعنی فکر می کنم اینقدر مورد دارن که دیگه با دیدن دختری نجیب ،خوشگل و تحصیلکرده دلشون نلرزه. اصلا براشون مهم نیست. و یه زمانی هم بخوان تصمیم ازدواج بگیرن ، اراده بکنن ، صد تا مورد دختر مجرد تو شرکت هست که انتخاب کنن . حتی می تونن اسم، فامیل بازی کنن. چقدر حق انتخاب !!!!!!!

واقعاٌ جناب آقای دکتر اردبیلی تکلیف ما دخترهای نجیب ایرانی که می خواهیم یه زندگی خوب تشکیل بدیم ، مستقل بشیم ، همسر ایده آل پیدا کنیم و از لحاظ روحی و سکس ارضا بشیم، توی این جامعه چی میشه؟ آیا واقعا نسل سوخته هستیم؟

شما که در حال تحقیق و بررسی هستید مطمئناٌ از تعداد دخترهای مجرد اطلاع دارید . این یک فاجعه است. چکارباید کرد. و تکیه گاه ما کیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

روز خوبی داشته باشید.

منتظر ایملیل شما هستم.

بهار

__________________________________________________

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *