رفتن به نوشته‌ها

طلاق به خاطر شغل بی‌کلاسی شوهر!

مرد که در دادگاه حضور داشت نیز عنوان کرد: همسرم از لحاظ مالی هیچ‌گونه کمبودی را در زندگی با من احساس نکرده است اما الان به دلیل اینکه شغل من به قول خودش بی‌کلاس است، درخواست طلاق داده است.زن جوان اظهار کرد: شاید این حرف همسرم تا حدودی درست باشد اما من از لحاظ عاطفی به همسرم نیازمند هستم، او شبانه روز در بیابان‌ها مشغول رانندگی است و در هفته دو الی سه بار به منزل می‌آید. من دیگر نمی‌توانم این وضع را تحمل کنم زیرا در خانه تنها هستم و فرزندی هم نداریم که بتوانم با او سرگرم باشم.

مرد عنوان کرد: در این چند سال بارها از همسرم خواسته‌ام که کودکی را به فرزند خواندگی قبول کنیم اما او هرگز نتوانست با این مساله کنار بیاید و تنهایی همسرم باعث به وجود آمدن این بهانه‌ها شده است. زیرا همسرم کاملا در جریان است که من در این چند سال شغل مناسبی از نظر او پیدا نکرده‌ام و برای اینکه بیکار نباشم در این گاراژ ماندگار شدم. من به وی علاقه‌مند هستم و حاضر نیستم او را از دست بدهم.

قاضی دادگاه نیز بعد از شنیدن اظهارات زوجین حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و زن را به ادامه زندگی دعوت کرد.

همسرم قرار بود به طور موقت در آن گاراژ راننده کامیون باشد و به دنبال شغل بهتری از لحاظ موقعیت اجتماعی باشد اما او سراغ کار دیگری نرفت و همین شغل جایگزین شغل اصلی او شد.
به گزارش ایسنا، زنی در دادگاه خانواده گفت: همسرم از لحاظ موقعیت اجتماعی شغل مناسبی ندارد و من نمی‌توانم با این قضیه کنار بیایم که همسرم راننده کامیون باشد.
زنی با حضور در شعبه ۲۶۸ دادگاه خانواده ۲ درخواست طلاق خود را ارائه کرد و گفت: ۱۰ سال پیش زمانی که با همسرم ازدواج کردم، کارمند یک شرکت خصوصی بود و حقوق و مزایای خوبی داشت اما بعد از گذشت چند سال از آن اداره اخراج شد و مدتی بیکار بود تا اینکه در گاراژ یکی از دوستانش به طور موقت مشغول به کار شد.

وی افزود: همسرم قرار بود به طور موقت در آن گاراژ راننده کامیون باشد و به دنبال شغل بهتری از لحاظ موقعیت اجتماعی باشد اما او سراغ کار دیگری نرفت و همین شغل جایگزین شغل اصلی او شد.

منتشر شده در اخباراخبار طلاقاخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *