رفتن به نوشته‌ها

مردی که همسر صیغه ایش را در کف کمد دیواری دفن کرده بود اعتراف کرد

مرد میانسال که نقش خود را در گم شدن همسرش انکار می‌کرد، در ادامه به بیان اظهارات ضد و نقیض پرداخت تا این که روز گذشته زبان به اعتراف گشود و راز قتل همسر صیغه‌ای‌اش را فاش کرد.متهم به کارآگاهان شعبه ۱۱ پلیس آگاهی گفت: از چندی پیش با فرشته که از همسرش جدا شده بود، آشنا شده و او را به عقد موقت درآوردم. مدتی بود با هم اختلاف داشتیم و مدام میان ما درگیری پیش می‌آمد تا این که وقتی احساس کردم او دیگر علاقه‌ای به من ندارد، نقشه قتلش را کشیدم و در یکی از روزهای بهمن وقتی با هم مشاجره کردیم، او را به قتل رساندم. پس از قتل چون امکان حمل جسد به خارج از خانه وجود نداشت، آن را در کف کمد دیواری طبقه همکف ساختمان محل سکونتم دفن کرده و سپس روی آن را گچکاری کردم.

در پی این اعترافات، بعدازظهر روز گذشته (چهارشنبه) ماموران شعبه‌های ۱۰ و ۱۱ پلیس آگاهی همراه بازپرس ویژه قتل تهران با عزیمت به محل، بقایای جسد زن جوان را از این محل خارج و به پزشکی قانونی منتقل کردند. با صدور قرار بازداشت موقت برای متهم و دستور بازسازی صحنه جنایت و تحقیق درباره انگیزه‌های این قتل، بار دیگر متهم در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

روزنامه جام جم :مردی که پس از قتل همسر صیغه‌ای، جسدش را کف‌کمد دیواری خانه دفن کرده بود، به جنایت خود اعتراف کرد.

در یکی از روزهای سال گذشته مردی با حضور در دادسرای جنایی تهران با ارائه شکایتی عنوان کرد همسر صیغه‌ای او به طرز مرموزی ناپدید شده و تلاش‌هایش برای یافتن وی بی‌نتیجه مانده است.

بررسی اولیه در ارتباط با این پرونده نشان می‌داد، زن گمشده ۲۸ سال دارد که پس از جدایی از همسرش، با مرد میانسالی که در حال حاضر شاکی پرونده است، ازدواج کرده است. بنا بر این گزارش، ماموران در ۴ ماه گذشته تحقیقات گسترده‌ای را در این ارتباط انجام دادند و پس از احضار چند نفر از کسانی که به نوعی با زن گمشده در ارتباط بودند، سرانجام تحقیقات خود را معطوف شاکی پرونده (همسر زن گمشده)‌ کردند. با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور بازداشت مرد شاکی صادر و تحقیق از وی در شعبه ۱۱ پلیس آگاهی آغاز شد.

منتشر شده در آمار و گزارشاخباراخبار حوادث

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *