رفتن به نوشته‌ها

انتقام‌جو یی در اینترنت باعکس‌های دختر خاله

بعد ازاعلام شکایت پرونده برای رسیدگی به پایگاه یکم پلیس آگاهی ارجاع شد. درحالی که تحقیقات بروی پرونده در مراحل مقدماتی قرار داشت دختر جوان به پایگاه پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کرد و با اعلام پیدا شدن کیف دستی‌اش موضوع را به کارآگاهان اطلاع داد.

در حالی که پرونده سرقت مختومه اعلام شد اما این پایان ماجرا نبود، چرا که دختر جوان، بار دیگر به پلیس آگاهی مراجعه و به کارآگاهان گفت: از طریق دوستانم متوجه شدم در سایت فیس‌بوک (facebook) صفحه‌ای به نامم ایجاد شده و تمامی عکس‌های خصوصی‌ام به همراه مشخصات، آدرس، تلفن و غیره در آن درج شده است و در آن صفحه نسبتهای خلاف اخلاقی دروغ به من داده شده است.

کارآگاهان با شنیدن اظهارات این دختر جوان، تحقیقات بر روی این پرونده را از سر گرفتند؛ دختر جوان در تحقیقات تکمیلی به کارآگاهان گفت که عکس‌های که در صفحه فیس‌بوک قرار گرفته است، از گوشی تلفن همراهش استخراج شده است.

شاکیه همچنین با بیان اینکه چندی پیش پسرخاله‌اش از وی خواستگاری کرده بود گفت که به او پاسخ منفی دادم؛ فکر می‌کنم که او از من کینه به دل گرفته است.

با این اظهارات، کارآگاهان هم که احتمال دادند این کار می‌تواند از سوی پسرخاله شاکیه و با انگیزه انتقام انجام شده باشد، با راهنمایی دختر جوان محل سکونت پسرخاله‌اش را به نام علیرضا شناسایی و وی را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

کارآگاهان در هنگام دستگیری وی، در بازرسی از منزلش، تعدادی از مدارک متعلق به دختر جوان را که در سرقت کیف‌قاپی به سرقت رفته بود، کشف کردند.

با کشف این مدارک، علیرضا ضمن اعتراف، گفت که پس از شنیدن جواب منفی از سوی دخترخاله‌ام تصمیم گرفتم تا با این کار آبرویش را ببرم. از این رو پس از تعقیب وی، کیفش را از داخل خودرو سرقت کرده و بعد از خارج‌کردن عکس‌های کاملا خصوصی و خانوادگی‌اش از گوشی تلفن همراه، دوباره به طریقی کیف رابه او بازگردانده و با استفاده از عکس‌ها، آدرس و مشخصاتش، صفحه‌ای در سایت facebook ایجاد کردم.

سرهنگ علی اکبرپور رییس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر با تکمیل تحقیقات و اعترافات صریح متهم، پرونده برای صدور دستور قضایی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

جوان ۲۲ ساله‌ای که از دخترخاله‌اش خواستگاری کرده بود پس از شنیدن جواب منفی از سوی وی، دست به اقدامی عجیبی زد و تصاویر شخصی این زن جوان را در صفحه فیس‌بوک منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، یکم شهریورماه سال جاری، دختر جوانی به نام پروین، با مراجعه به کلانتری ۱۲۳ نیاروان مأموران پلیس را در جریان سرقت کیفش از سوی یک موتورسوار قرار داد.

وی به مأموران پلیس گفت: جوان موتور سواری که چهره‌اش مشخص نبود با باز کردن در جلوی خودرو از روی صندلی کنارم، کیف دستی را ربود.

منتشر شده در آمار و گزارشحقوق زنان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *