رفتن به نوشته‌ها

ناسازگاری بین همسران موجب وزن ناکافی مادر باردار می شود

وی گفت: عوارض ناشی از وزن ناکافی او بر سلامت خود و جنین تا حد امکان جلوگیری شود. مشکلات خانوادگی مانند ناسازگاری بین زن و شوهر، ناسازگاری با مادر شوهر و سایر اعضای خانواده و یا نارضایتی از بارداری می‌تواند موجب بی اشتهایی مادر و امتناع او از غذا خوردن شود.

کارشناس اداره بهبود نغذیه وزارت بهداشت افزود: در یافتن این زمینه، مشاوره با مادر برای پی بردن به روابط او و همسر و سایر اعضـای خانواده کمک کننده است.

ترابی گفت: از او بخواهید که در مراقبت‌های بعدی همراه با همسرش نزد شما بیاید و با همسر وی بطور جداگانه و به شکلی که اختلاف بر انگیز نباشد دربـاره وضعـیـت زنان بـاردار، بی اشتهایی و خطرات وزن گیری نامطلوب و کمک‌ها و حمایت‌هایی که او می‌تواند از زنان باردار بکند، صحبت شود.

عوارض ناشی از وزن ناکافی او بر سلامت خود و جنین تا حد امکان جلوگیری شود. مشکلات خانوادگی مانند ناسازگاری بین زن و شوهر، ناسازگاری با مادر شوهر و سایر اعضای خانواده و یا نارضایتی از بارداری می‌تواند موجب بی اشتهایی مادر و امتناع او از غذا خوردن شود.

سلامت نیوز: کارشناس اداره بهبود نغذیه وزارت بهداشت گفت: مشکلات خانوادگی مانند ناسازگاری بین زن و شوهر یا سایر اعضای خانواده می‌تواند موجب بی اشتهایی مادر و امتناع او از تغذیه مناسب شود.

پریسا ترابی در گفت‌و‌گو با فارس، افزود: بر اساس علت مؤثر بر وزن گیری نامناسب باید مداخله‌ای متناسب و مؤثر برای بهبود وضعیت سلامت جسمی و روانی زنان باردار صورت گیرد.

منتشر شده در سایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *