رفتن به نوشته‌ها

مجازات پدری که به کودکانش تجاوز می کرد

وی بیان کرد که ادله ارائه شده در جریان ۷ روز محاکمه واقعا تکان دهنده بوده است و اینکه بیان شده بود این مرد هیولایی بود در خانه ای که از جهنم بوده است واقعا اغراق آمیز نبوده است.

دختر ۱۹ ساله و بزرگترین قربانی این محکوم می گوید که زندگی او ترس آن روزی سپری می شود که پدرش بازگردد و از قاضی خواسته بود تا او را برای مدتی طولانی حبس کند.

خواهر ۱۸ ساله او هم به دادگاه گفته بود که مرتبا به خودش آسیب رسانده و حتی ۶ مرتبه اقدام به خودکشی هم کرده است. وی نوشته: از ۴ سالگی به بدترین شکل ممکن با من رفتار شده است. او تمام بچگی من را دزدید و اگر من را می کشت بسیار بهتر بود.

قربانی پسر که هم اکنون ۱۷ ساله است از ارائه ادله و نوشتن گزارش امتناع کرد.
دختران این مرد در چند مورد پس از سال ۲۰۰۰ تحت نظارت و مراقبت مقامها قرار گرفته بودند اما با تهدیدهای پدر مرتبا اقدام به فرار کرده و مورد تجاوز پدرشان قرار می گرفته اند.

سرانجام در سالهای ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ بود که دختران از پدرشان شکایت کردند اما وی اتهامات را رد کرده و مدعی شده بود که دلایل زیادی وجود دارد برای اینکه فرزندانشان چنین ادعاهایی را مطرح کنند.

مجرم پرونده دارای سوابق رفتارهای بیشرمانه با کودکان بوده است و بر اساس ادله ارائه شده موارد متعدد تجاوز در مکانها و زمانهای مختلف بوده است.

پدر ۷۳ ساله ای که مکرراً به دختران کوچک خود تجاوز کرده و پسر خود را آزار جنسی می داد توسط دادگاه کیفری مرکزی دوبلین به حبس ابد محکوم شد.

این مرد ایرلندی ساکن دوبلین در آگوست گذشته در رابطه با ۸۷ مورد آزارجنسی، تجاوز و تجاوز شفاهی به دو دختر بین ۵ تا ۱۱ ساله اش و آزار جنسی پسرش از سن ۳ تا ۶ سالگی بین سالهای ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۲ گناهکار شناخته شده بود.

قاضی جرج بیرمنگام به دلیل موارد تجاوز به دو دخترش وی را به حبس ابد محکوم کرده و به دلیل آزار جنسی پسر کوچک هم مجازاتهای جانبی دیگری را بر او که هیچ مدرکی دال بر اختلالات شخصیتی و روانی او وجود ندارد تحمیل کرد……

منتشر شده در اخباراخبار کودکان و جوانان

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *