رفتن به نوشته‌ها

خودکشی دو نوجوان عاشق‌پیشه در کرج

ماموران نیروی انتظامی دربررسی‌های اولیه دریافتند که «آرش» ۱۷ ساله و «سمیرا» ۱۵ ساله از طبقه چهارم ساختمان به پایین پریده‌اند که «آرش» در لحظه سقوط جان خود را از دست داده، اما «سمیرا» از طریق اورژانس به بیمارستان شهید مدنی کرج انتقال داده شده است.

تلاش ماموران برای یافتن سرنخ‌های از علت وقوع این حادثه ادامه داشت تا این که کارآگاهان در تحقیق از والدین این دونوجوان دریافتند که این دو نوجوان به مدت یک سال بوده که با یکدیگر رابطه‌دوستانه برقرار کرده بودند و تصمیم بر ازدواج گرفته بودند که به دلیل مخالفت خانواده‌هایشان برای ازدواج دست به چنین اقدامی زدند.

سرهنگ یارندی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان تهران، با اعلام این خبر گفت: حال عمومی «سمیرا» به شدت وخیم گزارش شده است.

وی به والدین هشدار داد: از فرزندان نوجوان خود مراقبت بیشتری کرده و با بیان دلایل منطقی فرزندانتان را از پیامدهای ناگوار دوستی‌های خیابانی و ازدواج‌های زودگذر آگاه کرده تا دیگر شاهد چنین حوادث تلخ و ناگواری نباشیم.

دختر و پسرنوجوانی بعد از مخالفت والدین‌شان برای ازدواج از طبقه چهارم ساختمانی به پایین پریدند.

به گزارش ایسنا، ماموران نیروی انتظامی با تماس فردی با مرکز فوریت‌های پلیسی «۱۱۰» در جریان سقوط افرادی از چهارم ساختمانی قرار گرفتند.

ماموران کلانتری ۳۱ کوی کارمندان کرج، پس ازحضور درصحنه حادثه با جسد خون آلود پسرنوجوانی روبرو شدند که به علت نامعلومی خود را از طبقه چهارم ساختمانی به پایین پرتاب کرده بود……

منتشر شده در آمار و گزارشاخباراخبار حوادث

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *