رفتن به نوشته‌ها

مرد چيني، سه سال همسرش را در يخچال نگه داشت!

مطبوعات محلي چين گزارش دادند، يك مرد چيني كه زنش را به قتل رسانده بود، مدت سه سال جسد وي را در يخچال منزلش نگهداري مي‌كرد.
خبرگزاري فرانسه به نقل از روزنامه «پكن تايمز» گزارش داد: «زائو جينگ سانگ» در دادگاه اعتراف كرد كه در سال 2001 ميلادي، زنش را كه به وي خيانت كرده بود، كشته است ولي جسدش را در يخچال نگهداري مي‌كرد تا در كنار همسرش باشد.
بنا بر اين گزارش، «زائو» كه پس از قتل همسرش به كودك و خانواده همسرش گفته بود وي مفقود شده است، در طول اين سه سال، چندين بار منزلش را عوض كرده و جسد همسرش را نيز همراه خود برده بود.
اين گزارش حاكي است، «زائو» در ماه جولاي (تير ماه) زماني بازداشت شد كه صاحبخانه‌اش وقتي كه وي در منزل نبود، جسد زنش را پيدا كرده بود.
اين مرد چيني گفته بود، به اين دليل جسد زنش را در يخچال نگاه داشته بود كه خانواده سه نفري آنان بتوانند همچنان در كنار هم باشند!
در اين گزارش به مجازات تعيين‌شده براي «زائو» اشاره‌اي نشده است اما گفته مي‌شود وي با پرداخت حدود يكصد هزار يوآن (12 هزار دلار) غرامت به مادر همسرش، موافقت كرده است.
مطبوعات محلي چين گزارش دادند، يك مرد چيني كه زنش را به قتل رسانده بود، مدت سه سال جسد وي را در يخچال منزلش نگهداري مي‌كرد.

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *