رفتن به نوشته‌ها

مرد چینی، سه سال همسرش را در یخچال نگه داشت!

مطبوعات محلی چین گزارش دادند، یک مرد چینی که زنش را به قتل رسانده بود، مدت سه سال جسد وی را در یخچال منزلش نگهداری می‌کرد.
خبرگزاری فرانسه به نقل از روزنامه «پکن تایمز» گزارش داد: «زائو جینگ سانگ» در دادگاه اعتراف کرد که در سال ۲۰۰۱ میلادی، زنش را که به وی خیانت کرده بود، کشته است ولی جسدش را در یخچال نگهداری می‌کرد تا در کنار همسرش باشد.
بنا بر این گزارش، «زائو» که پس از قتل همسرش به کودک و خانواده همسرش گفته بود وی مفقود شده است، در طول این سه سال، چندین بار منزلش را عوض کرده و جسد همسرش را نیز همراه خود برده بود.
این گزارش حاکی است، «زائو» در ماه جولای (تیر ماه) زمانی بازداشت شد که صاحبخانه‌اش وقتی که وی در منزل نبود، جسد زنش را پیدا کرده بود.
این مرد چینی گفته بود، به این دلیل جسد زنش را در یخچال نگاه داشته بود که خانواده سه نفری آنان بتوانند همچنان در کنار هم باشند!
در این گزارش به مجازات تعیین‌شده برای «زائو» اشاره‌ای نشده است اما گفته می‌شود وی با پرداخت حدود یکصد هزار یوآن (۱۲ هزار دلار) غرامت به مادر همسرش، موافقت کرده است.
مطبوعات محلی چین گزارش دادند، یک مرد چینی که زنش را به قتل رسانده بود، مدت سه سال جسد وی را در یخچال منزلش نگهداری می‌کرد.

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *