رفتن به نوشته‌ها

شوخی مرگبار داماد، عروس را راهی قبرستان کرد

ماجراى شوخى مرگبارى که در آن تازه‌عروسى از پشت بام خانه شان به پایین پرتاب شده است، در دادگاه کیفرى استان تهران تحت رسیدگى قرار گرفت.
در این حادثه تلخ، زن ۲۰ ساله‌اى به نام «افسانه»، روز ۱۱ شهریور ماه سال جارى از پشت بام خانه‌اى در شهریار سقوط کرد و جان باخت.
به نوشته روزنامه «ایران»، صبح دیروز (یکشنبه ۱۸ بهمن ماه)، شوهر ۲۲ ساله «افسانه» که به اتهام قتل عمد در بازداشت به سر مى‌برد، در شعبه ۷۴ دادگاه کیفرى استان تهران در برابر قاضى یاورزاده و چهار قاضى مستشارش قرار گرفت تا از خود دفاع کند.
در ابتداى جلسه، نماینده دادستان و خانواده تازه‌عروس در جایگاه حاضر شدند و درخواست خود را ارائه دادند. سپس مرد جوان به دفاع از خود پرداخت. شوهر «افسانه» در دفاع از خود گفت: روز حادثه من و همسرم خیلى شاد و خندان بودیم. در همسایگى‌مان جشن عروسى برپا بود و ما به پشت بام رفتیم تا خربزه بخوریم. هر دو مى‌خندیدیم و سر به سر هم مى‌گذاشتیم تا اینکه «افسانه» به شوخى ضربه‌اى به پایم زد من نیز آرام به پاى او زدم. افسانه کنترل خود را از دست داد و لیز خورد و از لبه پشت بام به پایین پرتاب شد.
وى در ادامه گفت: من «افسانه» را دوست داشتم و دلیلى بر این نبود که بخواهم همسرم کشته شود.
ماجراى شوخى مرگبارى که در آن تازه‌عروسى از پشت بام خانه شان به پایین پرتاب شده است، در دادگاه کیفرى استان تهران تحت رسیدگى قرار گرفت.

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *