رفتن به نوشته‌ها

شوخي مرگبار داماد، عروس را راهي قبرستان كرد

ماجراى شوخى مرگبارى كه در آن تازه‌عروسى از پشت بام خانه شان به پايين پرتاب شده است، در دادگاه كيفرى استان تهران تحت رسيدگى قرار گرفت.
در اين حادثه تلخ، زن 20 ساله‌اى به نام «افسانه»، روز 11 شهريور ماه سال جارى از پشت بام خانه‌اى در شهريار سقوط كرد و جان باخت.
به نوشته روزنامه «ايران»، صبح ديروز (يكشنبه 18 بهمن ماه)، شوهر 22 ساله «افسانه» كه به اتهام قتل عمد در بازداشت به سر مى‌برد، در شعبه 74 دادگاه كيفرى استان تهران در برابر قاضى ياورزاده و چهار قاضى مستشارش قرار گرفت تا از خود دفاع كند.
در ابتداى جلسه، نماينده دادستان و خانواده تازه‌عروس در جايگاه حاضر شدند و درخواست خود را ارائه دادند. سپس مرد جوان به دفاع از خود پرداخت. شوهر «افسانه» در دفاع از خود گفت: روز حادثه من و همسرم خيلى شاد و خندان بوديم. در همسايگى‌مان جشن عروسى برپا بود و ما به پشت بام رفتيم تا خربزه بخوريم. هر دو مى‌خنديديم و سر به سر هم مى‌گذاشتيم تا اينكه «افسانه» به شوخى ضربه‌اى به پايم زد من نيز آرام به پاى او زدم. افسانه كنترل خود را از دست داد و ليز خورد و از لبه پشت بام به پايين پرتاب شد.
وى در ادامه گفت: من «افسانه» را دوست داشتم و دليلى بر اين نبود كه بخواهم همسرم كشته شود.
ماجراى شوخى مرگبارى كه در آن تازه‌عروسى از پشت بام خانه شان به پايين پرتاب شده است، در دادگاه كيفرى استان تهران تحت رسيدگى قرار گرفت.

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *