رفتن به نوشته‌ها

فیلم برداری های مستهجن مرد شیطان صفت از دختران خردسال

این مرد حدود ۳۳ ساله به ماموران گفت: از استان مازندران و برای مسافرت به مشهد آمده ام و قصد ایجاد مزاحمت نداشتم. اما وی که دست و پای خود را گم کرده بود و حرکات بسیار مشکوکی داشت سعی می کرد گوشی تلفن همراه خود را از دید ماموران انتظامی پنهان کند که این موضوع ظن ماموران را دوچندان کرد. بنابراین ماموران انتظامی از وی خواستند تا گوشی تلفن را برای بررسی به آنان تحویل بدهد. این مرد که آثار نگرانی کاملا در چهره اش مشهود بود به ناچار گوشی تلفن را به ماموران داد. در همان بررسی های اولیه ماموران انتظامی مشاهده کردند که چندین فیلم مستهجن از دختران نوجوان و خردسال در گوشی وی وجود دارد. او در پاسخ به سوال ماموران که درباره وجود این فیلم ها پرسیده بودند گفت: این ها بلوتوث هستند و دوستانم آن ها را برایم بلوتوث کرده اند. فرمانده انتظامی مشهد در تشریح این ماجرا گفت: پس از انتقال متهم به فرماندهی انتظامی ثامن و کسب مجوزهای قضایی، این جوان تحت بازجویی قرار گرفت اما همچنان مدعی بود که فیلم های مذکور بلوتوث هستند اما ماموران که به این موضوع کاملا مشکوک بودند فیلم های موجود را مورد بازبینی قرار دادند که در نهایت مشخص شد این فیلم ها داخل خودرو گرفته شده است و در فیلم، شیشه های دودی خودرو و دیگر وسایل تزئینی خودرو نمایان است. وی افزود: وقتی خودرو متهم با دقت بررسی شد ماموران متوجه شدند که تصاویر موجود در گوشی تلفن همراه متهم داخل خودرو توقیف شده وی که دارای شیشه دودی می باشد، گرفته شده است که این موضوع را موکت ها و دیگر اشیای داخل خودرو اثبات می کرد و قابل انکار نبود.

سرهنگ پاسدار احد کریمی اضافه کرد: وقتی متهم مذکور در برابر ادله و شواهد انکارناپذیر قرار گرفت به ناچار به جرایم شیطانی خود اعتراف کرد و گفت: قبل از آن که به مشهد بیایم در شهر محل سکونتم دختران بین ۱۰ تا ۱۵ سال را با این ترفند که می خواهم به آن ها سیم کارت اعتباری هدیه بدهم به داخل خودرو می کشاندم و سپس از دختران فریب خورده با گوشی تلفنم فیلم برداری می کردم. این جوان شیطان صفت ادامه داد: پس از آن که به نیات پلید خود می رسیدم و برای آن که دستگیر نشوم طعمه هایم را تهدید می کردم که اگر از این ماجرا به خانواده خود حرفی بزنند تصاویر فیلم برداری شده را منتشر می کنم تا آبرویشان برود.

سرهنگ کریمی اضافه کرد: متهم مذکور با تشکیل پرونده مقدماتی و برای رسیدن به سزای اعمال ننگین خود و همچنین بررسی های بیشتر درباره جرایم دیگر ارتکابی، به مراجع قضایی معرفی شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس خراسان رضوی نیز به نقل از فرمانده انتظامی مشهد به شهروندان و به ویژه زنان و دختران جوان توصیه کرد: در ترددهای شهری از تاکسی و وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و در مواجهه با افراد غریبه ای که برای آن ها ایجاد مزاحمت می کنند بلافاصله موضوع را با تلفن ۱۱۰ و همچنین به خانواده خود اطلاع دهند و از هرگونه درگیری و مقابله شخصی پرهیز کنند.

سجادپور: مرد شیطان صفتی که به اتهام ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم در مشهد دستگیر شد، پرده از جرایم و اقدامات مجرمانه خود در یکی دیگر از شهرهای کشور برداشت.

به گزارش خراسان، به دنبال مراجعه شهروندان به ماموران مستقر در اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) مبنی بر این که راننده یک دستگاه خودرو برای دختران و زنان جوان ایجاد مزاحمت می کند بلافاصله تیم های گشتی فرماندهی انتظامی ثامن برای بررسی موضوع به محل اعلام شده، عزیمت کردند. آنان با شناسایی راننده مذکور سوالاتی را از وی پرسیدند.

منتشر شده در خواندنی ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *