رفتن به نوشته‌ها

تجاوز به زن جوان در برابرچشمان فرزندانش

وی گفت؛ شوهرم وقتی حال و روز من را دید با پلیس تماس گرفت. پس از ثبت اظهارات زن جوان سوالی که در ذهن پلیس شکل گرفت انگیزه سه مرد متجاوز از این جنایت بود. تحقیقات در این زمینه ادامه یافت تا اینکه بازجویی از شوهر این زن توانست به سوال پاسخ بدهد. او گفت؛ سه مرد جوان از دوستان قدیمی من بودند. آنها توسط صاحب کارشان اخراج شده بودند و فکر می کردند من عامل این اخراج هستم و برای انتقام گیری دست به چنین عملی زدند. شماره تلفن های همراه سه مرد متجاوز توسط شوهر زن جوان در اختیار پلیس قرار گرفت و به دستور بازپرس، مخابرات موظف به ردیابی آنها شد و در نهایت دو تن از مردان متجاوز در عملیاتی غافلگیرکننده دستگیر شدند.

آنها به جرم خود اعتراف کردند و گفتند؛ شوهر زن جوان عامل اخراج ما از محل کارمان بود. او به صاحب کارمان گزارش داده بود ما در نبود او چه می کنیم و کارفرما هم عصبانی شد و هر سه نفرمان را اخراج کرد. ما کارگر بودیم و این شغل را هم به سختی پیدا کرده بودیم. نداشتن این شغل ضربه سنگینی به زندگی ما می زد و زمانی که این اتفاق افتاد تصمیم به انتقام گرفتیم. از قبل تهدید کرده بودیم که بلایی سر خانواده او می آوریم اما وی باور نمی کرد ما دست به چنین کاری بزنیم. ما برای اینکه کاری بکنیم تا نتواند جلوی آشنایان سرش را بلند کند تصمیم گرفتیم به همسرش تجاوز کنیم. متهمان گفتند؛ آن شب با نقشه قبلی به خانه مرد جوان رفتیم. دست و پای او را بستیم و به دهانش چسب زدیم. او را در انباری زندانی کردیم و سپس به سراغ زنش رفتیم. تا می خواست فریاد بزند چاقویی زیر گلوی کودک شش ماهه اش می گذاشتیم و می گفتیم او را می کشیم به این ترتیب زن جوان را وادار به سکوت می کردیم. هر سه به او تعرض و بعد از خانه فرار کردیم.

این پرونده که بازتاب گسترده یی در لواسان داشت باعث شد رئیس قوه قضائیه با دستور وًیژه به دادگاه کیفری استان تهران خواستار رسیدگی فوری به این پرونده شود و تاکید کند متهمان در صورت مجرم شناخته شدن هر چه سریع تر مجازات شوند. روز گذشته این پرونده به شعبه ۷۲ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. هیات قضات این شعبه با صدور قرار بازداشت دو متهم را به بازداشتگاه انتقال دادند و دستور تعقیب متهم فراری را نیز صادر کردند.

هم اکنون این پرونده به صورت ویژه در حال رسیدگی است و زنی که قربانی این جنایت شده برای متهمان تقاضای اشد مجازات کرده است.

پرونده تجاوز سه مرد به زنی در برابر چشمان خانواده اش واکنش رئیس قوه قضائیه را در پی داشت و با دستور ویژه وی این پرونده به شعبه ۷۲ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد تا در اسرع وقت رسیدگی شود. به گزارش خبرنگار ما ،خبر این جنایت تلخ یک هفته پیش به ماموران کلانتری لواسان اطلاع داده شد. مردی که خشم و اضطراب در چشمانش موج می زد نزد ماموران مراجعه کرد و گفت سه مرد همسرش را در برابر چشمان دو کودکش مورد آزار قرار داده اند. زمانی که ماموران در خانه شاکی حاضر شدند همسر جوان او بسیار بدحال بود. بعد از اقدامات اولیه تکنسین های اورژانس او توانست لب به سخن بگشاید.

وی گفت؛ ما در منزل بودیم که یکباره سه مرد به خانه هجوم آوردند، من متوجه نشدم چطور وارد خانه شدند؛ در را شکستند یا از بالای دیوار آمدند. من فقط ورود آنها را دیدم. آنها به سمت همسرم رفتند. دست و پای او را بستند و به دهانش چسب زدند. سپس فرزند شش ماهه ام را گروگان گرفتند و گفتند اگر بخواهی فریاد بزنی بلایی بر سر بچه ات می آوریم. سه مرد به زور در برابر چشمان دو فرزندم به من تعرض کردند. هر چه به آنها التماس کردم فایده یی نداشت. هر بار که می خواستم فریاد بزنم،گلوی کودک شش ماهه ام را هدف می گرفتند و من را وادار به سکوت می کردند. شوهرم را هم در انباری زندانی کرده بودند. سه مرد وقتی به من تعرض کردند از خانه فرار کردند. هر طور شده بود خودم را به انباری رساندم و شوهرم را نجات دادم.

منتشر شده در اخبار خواندنی خانوادهحقوق زنان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *