رفتن به نوشته‌ها

زوج جوانی طی یک سال، ۳ بار از هم طلاق گرفتند

 ‌رئیس شعبه ۲۶۸ مجتمع قضایی خانواده افزود: این‌بار زوج جوان بر تصمیم خود پافشاری کردند و بعد از ‌طلاق توافقی حاضر به زندگی مجدد نشدند ولی با پادرمیانی خانواده دو طرف و بزرگان فامیل، در نهایت با ‌هم آشتی کرده و باز هم با هم ازدواج کـردنـد.

 ‌عـمـوزادی گـفت: این زوج که گویا نمی‌توانستند همدیگر را برای مدت زیادی تحمل کنند، باز هم با ایجاد ‌مشکل کوچکی شروع به ناسازگاری نمودند و با توجه به اینکه دیگر کسی برای ایجاد صلح و سازش بین آنها ‌پیشقدم نمی‌شد، در نهایت آنها برای سومین بار تصمیم به جدایی گرفته و به مجتمع قضایی خانواده ‌مراجعه کردند. ‌وی افزود: با هر دو طرف این پرونده مدت زیادی صحبت کردم و متوجه شدم که آنها به یکدیگر علاقه‌مند ‌هستند و فقط به خاطر لجبازی با یکدیگر تصمیم به جدایی گرفته‌اند.

 ‌عموزادی گفت: تمام تلاش خود را برای منصرف کردن آنها به کار گرفتم ولی آنها بر تصمیم خود پافشاری ‌کردند تا اینکه مجبور شدم حکم طلاق آنها را برای سومین بار صادر کنم.

 ‌وی افزود: این زوج بعد از صدور حکم طلاق برای اینکه حکم طلاق را به ثبت برسانند به دفتر ثبت طلاق ‌مراجعه کردند، اما قبل از اینکه سر دفتردار رسمی ثبت طلاق، طلاق آنها را ثبت کند بار دیگر از تصمیم خود ‌منصرف و با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست فسخ حکم طلاق خود را ارائه دادند که من نیز حکم طلاق ‌آنها را لغو کردم. ‌

 ‌زوج جوانی در مدت یک سالی که به عقد یکدیگر در آمده بودند، به دلیل ‌اختلافات موجود، ۳ بار از یکدیگر جدا شده و هر ۳ بار از تصمیم خود منصرف شدند.

‌به گزارش فارس، قاضی عـمـوزادی رئـیـس شعبه ۲۶۸ مجتمع قضایی خانواده در تشریح پرونده این زوج گفت: این زوج جوان ‌سال گذشته به عقد یکدیگر درآمده، بودند اما به دلیل مشکلاتی که بین آنها بود، تصمیم به طلاق گرفتند. ‌وی افزود: این زوج ۳۸ و۲۳ ساله در اولین تصمیم خود برای طلاق به دادگاه رفته و بعد از توافق بین دو طرف ‌و بخشیدن مهریه ۱۲۰ سکه‌ای از سوی زن جوان، حکم طلاق صادر و آنها از یکدیگر جدا شدند.

 ‌اما این جدایی زیاد طول نکشید چرا که مرد بعد از مدتی از تصمیم خود منصرف ‌شد و با جلب رضایت همسرش دوباره به عقد یکدیگر درآمده و با هم ازدواج کردند. ‌عموزادی گفت: این پایان ماجرا نبود چرا که زندگی این زوج با بروز مشکلات جدید، باز هم به تنش کشیده شد و ‌این زوج بار دیگر تصمیم به جدایی گرفتند و در نهایت باز هم، طلاق آنها را از هم جدا کرد.

منتشر شده در اخبار طلاق

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *