رفتن به نوشته‌ها

طلاق توافقی ۱۰ روز پس از تولد فرزند


زن که ۲۵ ساله و خانه دار است با بیان اینکه همسرممشکل روانی دارد، مدعی شد که یک پزشک همسرم را مبتلا به اسکیزوفرنی تشخیص داده است.

این زن با بیان اینکه شوهرم ۳۰ ساله و مهندس است، افزود: او دچار دوگانگیرفتاری است و این را از رفتارهای دوگانه در برخورد با من که گاه مرا تا حد جنوندوست می‌داشت و گاه با سرکوفت‌هایش تحقیر می‌کرد، متوجه شدم.

وی افزود: مهریه‌ام را قبل از این موضوع به اجرا گذاشتم و بخشی را تاکنون دریافت کرده‌ام ولیموضوع طلاق از زمانی شدت گرفت که روزی که برای وضع حمل به بیمارستان رفتم، شوهرموکیلی گرفت و از او خواست درخواست طلاق من را به دادگاه ارائه دهد.

زن با بیاناینکه در حال حاضر من هم خواستار جدا شدن از او هستم به قاضی گفت: شوهرم در آخرینتماس با من فقط به این جمله بسنده کرد که از اینکه فرزند مرا به دنیا آوردی از توتشکر میکنم و اگر بچه را نمی‌خواهی او را به من بسپار.

وی افزود: من هم بچه رامی‌خواهم و هم شوهرم باید خرج زندگی او را به من بپردازد.

در پایان این جلسه وبا توجه به اینکه شوهر زن در این جلسه شرکت نکرده بود، قاضی عموزادی برای رسیدگیمجدد به این پرونده وقت مجددی را تعیین کرد.

زوج جوانی تنها ۱۰ روز بعد از تولد فرزندشان برای طلاق به دادگاه خانواده مراجعهکردند .

 زوج جوانی تنها ۱۰ روز بعد از اینکه فرزندشان به دنیا آمده بود، برای طلاقتوافقی به شعبه ۲۶۸ مجتمع قضائی خانواده مراجعه کردند.

زن جوان که ابتدا بادرخواست طلاق از سوی شوهرش به دادگاه آمده بود، درباره علت طلاق به قاضی عموزادیگفت: بعد از جدایی از همسر اولم، با این مرد آشنا شدم و با وجود آنکه خانواده‌اش باازدواج ما مخالفت می‌کردند، اما او مرتب به من ابراز علاقه می‌کرد تا اینکه با همازدواج کردیم.

زن با بیان اینکه شوهرم از ازدواج اول من باخبر بود، افزود: باوجود این، او همیشه به خاطر ازدواج اول من و مشکلاتی که ناشی از آن بود به منسرکوفت می‌زد و مرا تحقیر می‌کرد که من تا مدتی صبر کردم اما دیگر نتوانستمسرکوفت‌های او را تحمل کنم.

منتشر شده در اخبار طلاق

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *