رفتن به نوشته‌ها

کاهش ازدواج جوانان آمریکایی در پی افزایش هزینه ها

درحالی که تلاش های بسیاری از سوی برخی از سازمان های غیر دولتی آمریکا در خصوص کاهش هزینه ازدواج و مراسم عروسی جوانان این کشور انجام شده، ولی تا کنون این تلاش ها نتایج موثری در بر نداشته است .

 

به عقیده مسوولین این سازمان ها هزینه های سرسام آور عروسی، هزینه هایی بی فایده و غیر ضروری بوده که در صورت کاهش این هزینه ها و پس انداز مبالغی، جوانان به راحتی می توانند زندگی مشترک خود را آغاز نمایند .

 

همچنین در شرایط کنونی بدلیل کاهش موارد ازدواج جوانان در آمریکا بسیاری از سالن ها و مجموعه های برگزاری مراسم جشن و عروسی خسارات فراوانی را متحمل شده اند .

 

این مجموعه ها به همراه برخی از تبلیغ کنندگان مراسم ارزان عروسی با در پیش گرفتن برنامه هایی ویژه همچون هدیه گل های ویژه مراسم عروسی به عروس و داماد، کارت دعوت مراسم، تخفیف هزینه محل برگزاری مراسم و مواردی مشابه سعی دارند دختران و پسران جوان را به ازدواج و برگزاری مراسم عروسی و درنتیجه جبران خسارات وارده در پی بحران مالی، تشویق نمایند .

 هزینه سرسام آور مراسم عروسی در آمریکا موجب کاهش تمایل جوانان این کشور به تشکیل زندگی مشترک شده است .

 

به نقل از روزنامه فرانسوی زبان “سوداوست”، بحران مالی، مشکلات اقتصادی، افزایش نرخ بیکاری و بالا بودن هزینه مسکن و پوشاک مشکلاتی هستند که شهروندان آمریکایی را بیش از بیش تحت فشار قرار می دهند .

 

بر اساس این گزارش یکی از مشکلاتی که در حال حاضر در کنار بیکاری قشر جوان آمریکا را آزرده خاطر کرده، هزینه های سرسام آور مراسم عروسی است که موجب کاهش شدید تمایل جوانان آمریکایی به ازدواج شده است .

منتشر شده در سایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *