رفتن به نوشته‌ها

افزایش ۳۹ درصدی طلاق در اهواز

 وی با اشاره به اینکه ازدواج در شهرستان اهواز افزایش ۸۸/۳ درصدی داشته است، افزود: این میزان در سه ماهه نخست سال گذشته ۵۱۰۷ مورد بود که در مدت مشابه سال جاری به ۵۳۰۵ مورد رسیده است .
 
اخیری افزود: همچنین آمار متولدان در اهواز از ۷ هزار و ۳۸۷ مورد در سال گذشته به ۷ هزار و ۷۴۳ مورد در سال‌جاری رسیده که حاکی از افزایش ۸۲/۴ درصدی است .
 
مدیرکل ثبت احوال در خصوص میزان فوت‌شدگان نیز گفت: در بهار سال‌جاری یک‌هزار و ۶۲۷ مورد فوت ثبت شده است که این میزان در مدت مشابه سال گذشته یک‌هزار و ۶۷۲ مورد بوده و افزایش ۳۷/۱ درصدی را نشان می‌دهد .
 
اخیری به اجرای طرح شهید ارجمندی در استان اشاره کرد و افزود: با اجرای این طرح، برخی از فوت‌شدگان سال‌های گذشته که نام آن‌ها به ثبت نرسیده است، شناسایی و جزو آمار فوت‌شدگان ماه‌های جاری محسوب می‌شوند، به همین دلیل آمار ثبت شده ثبت احوال با آمار اداره بهداشت استان اختلاف دارد .

مدیرکل ثبت احوال استان خوزستان از افزایش ۳۹ درصدی طلاق در شهرستان اهواز خبر داد .

حسین اخیری مدیرکل ثبت احوال استان خوزستان اظهار داشت: در سه ماهه نخست سال گذشته میزان طلاق در شهرستان اهواز ۵۰۴ مورد بود که با افزایش ۲۹/۳۹ درصدی به ۷۰۲ مورد در سه ماهه نخست سال‌جاری افزایش یافته است .
 
اخیری ادامه داد: افزایش ۲۹/۳۹ درصدی طلاق در اهواز در حالی است که میزان افزایش آمار این واقعه در کل استان ۰۶/۲۲ درصدی است .

منتشر شده در اخبار طلاق

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *