رفتن به نوشته‌ها

ترس از ازدواج، دختر ۱۹ ساله را به دادگاه جنایی کشاند

 رضوانفر دادیار شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: شبیه چنین پرونده‌هایی را زیاد دیده بودم و مانند همه آن‌ها ابتدا متصور شدم این دختر نوجوان به داماد مورد نظر علاقه‌ای ندارد .

وی ادامه داد: از او در خصوص فردی که خانواده‌اش برای او انتخاب کرده‌اند پرسیدم اما متوجه شدم خانواده وی هنوز برای این دختر ۱۹ ساله فردی را انتخاب نکرده‌اند .

وی افزود: با مشخص شدن این موضوع پرونده شکل دیگری به خود گرفت و فرضیه وجود یک پسر که مورد علاقه دختر نوجوان است و باعث شده وی از اقدام به ازدواج خوددداری کند، منتفی شد .

دادیار شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران گفت: با این دختر ۱۹ ساله مفصل گفت‌و‌گو کردم تا بالاخره مشخص شد مخالفت وی با ازدواج ناشی از یک ترس است و ربطی به فرد دیگری ندارد .

وی ادامه داد: در حال حاضر این فرد را به چندین روان‌شناس مجرب معرفی کرده‌ایم تا پس از طی جلسات متعدد این ترس در وجود این دختر نوجوان ریشه کن شود

دختر ۱۹ ساله ای که از ازدواج می‌ترسید به دادسرای امور جنایی تهران آمد و با دادیار جنایی مشکل خود را در میان گذاشت .

به گزارش ایونا، دختر نوجوانی هراسان خود را به دادیار شعبه چهارم دادسرای امور جنایی رساند و زمانی که با دادیار دادسرای امور جنایی تنها شد سفره دل خود را باز کرد و از راز خنده‌داری برای دادیار جنایی پرده برداشت که ابتدا موجب خنده دادیار شد اما پس از آن وی را به فکر فرو برد .

وی زمانی که به دادیار دادسرای امور جنایی اعتماد کرد، مدعی شد خانواده‌اش به وی گفته‌اند باید ازدواج کند اما او از این که قرار باشد از خانه پدری‌اش برود، می‌ترسد و به همین دلیل از ازدواج هم هراس دارد ………..

منتشر شده در آمار و گزارشاخبار زنانسایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *