رفتن به نوشته‌ها

مادر هشت قلوها و قرارداد۲۵۰ هزار دلاری

یک زن کالیفرنیایی که اوایل امسال هشت قلو زایده است برای حضورفرزندانش در یک شوی تلویزیونی قراردادی ۲۵۰ هزار دلاری امضا کرد.

این برنامه تلویزیونی وقایع زندگی این زن و چاردهفرزندش را به تصویر می‌کشد و البته قرار نیست گروه فیلمسازی طی ۲۴ ساعت با آن‌هاهمراه بشوند اما وقایع اصلی زندگی آنها از جمله تولدها و اتفاقات مهم دیگر برایبینندگخان تلویزیون به نمایش در می آید.

دادگاه اعلام کرده است که کودکان سولمن کهبزرگترین آنها هشت سال دارد، برای ۳۶ روز فیلمبرداری در سال اول، ۱۲۵ هزار دلاری میگیرند، برای ۲۱ روز فیلمبرداری طی سال دوم ۷۵ هزار دلار دریافت می‌کنند و ۵۰ هزاردلار هم برای ۱۴ روز فیلمبرداری در سال سوم به آنها پرداخت می شود.

در این قرار داد هم چنین مشخص شده است که ۱۵ درصداز مبلغ دریافتی در جای امنی نگهداری می شود تا کودکان تنها پس از ۱۸ سالگی بتوانندبه آن دسترسی داشته باشند.

به گزارش ایونا، نادیاسولمن که از سوی رسانه ها با عنوان «مادر- هشت قلو» معروف است با شرکت اروپایی وتلویزیونی “آی ورکس” قرار داد همکاری امضا کرده است.

به موجب این قرار داد ۱۴ کودک این زن باید درمقطعی سه ساله با این پروژه تلویزیونی همکاری داشته باشند.

فیلمبرداری این پروژه تلویزیونی از اول سپتامبر( هم شهریور ماه) آغاز می شود؛ اما ابتدا باید قرار داد بسته شده توسط قاضی دادگاهلس آنجلس به تایید برسد.

منتشر شده در آمار و گزارشاخبار زناناخبار کودکان و جوانان

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *