رفتن به نوشته‌ها

خبر خوش برای دختران مجرد سرپرست خانوار

وی افزود: یکی دیگر از ابعاد خانه‌داری، مدیریت تربیت فرزندان و نسل آینده بوده که کار بسیار ارزشمندی برای جامعه است؛ کاری که زنان خانه‌دار برای فرزندانشان انجام می‌دهند بدون تردید موجب آرامش روحی همسرانشان نیز می‌شود.

وی گفت: علاوه بر اینها امر حفظ سلامت خانواده نیز بر عهده زنان خانه‌دار است به طوری که تصمیمات و عملکرد مادر در سلامت خانواده مؤثر خواهد بود؛ بنابراین باید حقوق زنان خانه‌دار را که چنین جایگاه ارزشمندی در خانواده دارند و از شغل خارج از منزل صرف نظر کرده‌اند، رعایت کرد؛ بیمه یکی از کارهای کوچکی است که می‌توان در این زمینه انجام داد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: زنان مجردی که ممکن است از پدر و مادر خود یا حتی دیگران پرستاری کنند در واقع کارهای منزل را انجام می‌دهند و می‌توانند از بیمه زنان خانه‌دار استفاده کنند.

وی بیان کرد: اگر زنی از طریق دیگری بیمه شده باشد، همان برایش کفایت می‌کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: دختران مجردی که از والدین خود سرپرستی می‌کنند مشمول بیمه زنان خانه‌دار می‌شوند.

به گزارش یک خبرگزاری وابسته به دولت سید‌ علیرضا مرندی: زنان خانه‌دار وظیفه بسیار سنگینی را برعهده دارند که اگر این وظیفه را بر دوش نداشتند شاید می‌توانستند برای خود و خانواده‌شان درآمدی داشته باشند

.وی ادامه داد: اگر زنی کاملاً متکی به همسرش باشد در صورت معلولیت، فوت یا بیکاری همسر خسارت بزرگی به خانواده‌اش وارد می‌شود در حالی که اگر زنی شاغل باشد در صورت بروز مشکل، در تنگنا قرار نخواهد گرفت؛ بنابراین کار خانه‌داری از این جهت اهمیت دارد.

منتشر شده در اخباراخبار خواندنی خانوادهاخبار زنان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *