رفتن به نوشته‌ها

سرنوشت تلخ یک دختر فراری

با احضار این پسر جوان به دادسرا، وی اظهار کرد کهاز طریق چت با شیرین آشنا شده و تنها یک بار وی را دیده است.

این جوان گفت که شیرین خود را ۲۱ ساله معرفی کردهبود اما با دیدنش متوجه شده که سنش کمتر است و دیگر ارتباطی با او نداشته است.

این فرد همچنین مدعی شد که چند روز قبل شیرین باوی تماس گرفته و گفته که به شهر قم فرار کرده است.

تحقیقات جهت پیدا کردن دختر نوجوان ادامه داشت تااینکه یک هفته قبل، مدیر مدرسه‌ی وی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کردشیرین به خانه‌ی وی پناه برده است.

با انجام هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی، دختر ۱۵ساله از مدیر مدرسه‌ی وی تحویل گرفته شد و به دادسرای جنایی انتقال یافت.

شیرین در مقابل دادیار جناییتهران به تشریح آنچه بر وی گذشته پرداخت و گفت: من در خانواده‌ی نسبتا متمولی زندگیمی‌کنم و از نظر مالی مشکلی نداشتم اما پدر و مادرم همیشه مرا محدود می‌کردند تاجایی که برای رفتن به پارک به همراه دوستانم باید چند ساعت التماس می‌کردم و نهایتامادرم با این شرط که خواهر کوچک‌ترم نیز همراهم بیاید، اجازه می‌داد که با دوستانمبه پارک بروم.

وی ادامه داد: این سخت‌گیری‌ها ادامه داشت تااینکه با پسری به اسم آرش از طریق چت آشنا شدم. رابطه‌ام با او نیز به جایی نرسید ونهایتا تصمیم گرفتم خودم را از شر این گرفتاری‌ها خلاص کنم. نهایتا یک روز صبح بدونآنکه پولی به همراه داشته باشم از خانه خارج شدم و به سمت قم رفتم.

شیرین افزود: در آنجا به خاطر تامین غذا، لباس ومحل زندگی مجبور شدم که به خواسته‌های پلید افراد زیادی تن بدهم. از این وضعیت همخسته شدم. تصمیم گرفتم به تهران برگردم. وقتی به تهران برگشتم تنها جایی که در آناحساس امنیت می‌کردم، خانه‌ی مدیر مدرسه‌مان بود. به خانه‌ی او رفتم و پس از چندساعت متوجه شدم که وی به پلیس اطلاع داده است. دیگر نمی‌خواستم فرار کنم. ماندم تاپلیس بیاید.

در پی اظهارات تکان‌دهنده‌ی این دختر نوجوان، قاضرضوانفر خطاب به والدین هشدار داد که با ایجاد محدودیت‌های افراطی، چنینسرنوشت‌هایی را برای فرزندان خود رقم نزنند.

به گزارش ایونا، تحقیقات ماموران جهت دستگیریافراد متعرض به شیرین در حالی ادامه دارد که جمعه شب، پدر این دختر از سوی افرادناشناس حین بستن مغازه‌اش مورد حمله قرار گرفته و به نحوی ضربات چاقو به وی اصابتکرده که وضعیت او وخیم گزارش شده است .

دختری که با فرار از خانه سرنوشت تلخی برای خود رقم زده است درمقابل دادیار جنایی به تشریح اتفاقاتی پرداخت که برای وی رخ داده است.

به گزارش  ایونا، حدود ۲۰ روز قبلوالدین دختری ۱۵ ساله به نام شیرین با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران اعلامکردند که دخترشان ناپدید شده است.

 

با صدور دستورات قضایی لازم از سوی قاضیامیراسماعیل رضوانفر دادیار شعبه‌ی چهارم دادیاری دادسرای ناحیه‌ی ۲۷ تهران، تلاشماموران آگاهی برای یافتن این دختر نوجوان آغاز شد تا این‌که با بررسی رایانه‌یشخصی شیرین مشخص شد وی با پسری جوان چت می‌کرده است…>>>>

منتشر شده در اخبار زنانخواندنی ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *