رفتن به نوشته‌ها

زنی به خاطر شوخی شوهرش به دادگاه شکایت کرد !

هیچ مشکل عمده یی بین من و شوهرم وجود نداشت تا اینکه چند روز پیش او رفتار بسیار زشت و زننده یی انجام داد . این زن که ثریا نام دارد ، ادامه داد ؛ چند روز پیش روز تولدم بود در حالی که انتظار داشتم حامد هدیه یی مناسب برایم بخرد او کار ناپسندی انجام داد . او در حضور والدینم یک جعبه کادویی بزرگ به من داد و با ذوق و شوق آن را باز کردم اما ناگهان دیدم جعبه پوچ و داخل آن خالی است . من شوکه شده بودم و حامد با دیدن این صحنه شروع به خندیدن کرد .

 این کار شوهرم باعث شد پیش پدر و مادرم خجالت بکشم . همان موقع تصمیم گرفتم کارش را تلافی کنم و به او گفتم مهریه ام را اجرا می گذار م. حالا هم آماده ام تا دادخواستم را پیگیری کنم .

 

در ادامه این جلسه شوهر ثریا که در دادگاه حضور داشت رفتار همسرش را بچگانه خواند و گفت ؛ من می خواستم با همسرم شوخی کنم و با این کار خاطره یی بامزه و به یادماندنی به وجود بیاورم . از این کارم به هیچ وجه منظور بدی نداشتم چون من ثریا را خیلی دوست دارم و نمی خواهم باعث ناراحتی وی شوم اما او خیلی زود رنج است و به خاطر یک سوءتفاهم و شوخی ساده کاری کرده که در ماه های اول عقد پای مان به دادگاه خانواده باز شود و خاطره یی تلخ در ذهن مان ثبت شود .

قاضی دادگاه رسیدگی به دادخواست ثریا را به آینده موکول کرد و از زوج جوان خواسته است از طریق گفت وگو و مصالحه مشکلات شان را برطرف کنند .

زنی که از شوخی شوهرش به شدت ناراحت شده بود با مراجعه به دادگاه خانواده مهریه یک هزار سکه خود را اجرا گذاشت .

به گزارش ایونا، زن ۲۰ساله که هنوز زندگی مشترک با شوهرش را شروع نکرده است وقتی به مجتمع قضایی خانواده شماره ۲ رفت ، با ارائه دادخواست مهریه به قاضی دادگاه گفت ؛ من و حامد در دانشگاه با هم آشنا شدیم .

 هر دو در رشته مدیریت درس می خواندیم و دوستی ما از بحث برسر موضوعات درسی شروع و به علاقه متقابل منجر شد و بالاخره حامد از من اجازه گرفت تا به خواستگاری ام بیاید . خانواده ام هیچ مخالفتی با این وصلت نداشتند . به همین دلیل رسم و رسوم بدون هیچ مشکلی اجرا شد و من و حامد به عقد هم درآمدیم و قرار شد بعد از اتمام درس مان و بهتر شدن شرایط مالی ، مراسم عروسی را برگزار کنیم .

منتشر شده در اخبار حقوقی خانوادهاخبار زنان

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *