رفتن به نوشته‌ها

مرد ۲۹ ساله، پدر۲۱ کودک و همسر۱۱ زن

زنان این مرد در دادخواست خود به دادگاه ایالتی اعلام کرده بودند که شوهرشان باید هفته‌ای ۴۴۰ دلار در اختیارشان بگذارد، اما این مرد بر اساس اعلام بازرسان ویژه دادگاه ایالت «تنسی» یک کارگر ساده بوده و قادر است تنها هفته‌ای یک دلار به خانواده‌هایش بپردازد!

دوستان و آشنایان «دزمونت هچت» در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی این کشور خاطر نشان کرده بودند: این مرد با این که هنوز وارد دهه سوم زندگی خود نشده، ۱۱ بار ازدواج کرده و ۲۱ فرزند دارد؛ به همین دلیل برای حفاظت از آبروی خانواده‌ها باید این مرد را تنبیه کرد.

این در حالیست که این مرد جوان در جلسه دادگاهی خود یادآور شده بود که کار خطایی مرتکب نشده و تنها ازدواج کرده و ۱۱ زن و ۲۱ فرزند دارد.

جلسه نهایی این مرد ماه آینده سال جاری میلادی و با حضور زنان این مرد جوان در دادگاه ایالتی برگزار می‌شود.

مقامات پلیس ایالت «تنسی» در ایالات متحده آمریکا، یک مرد ۲۹ ساله را که پدر ۲۱ کودک از ۱۱ زن خود است، به اتهام پرداخت نکردن هزینه‌های کودکانش روانه زندان کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی تلگراف، «دزموند هچت» مرد جوان ۲۹ ساله و اهل منطقه «ناکس‌ویل» در ایالت «تنسی» آمریکاست. این مرد که تنها ۲۹ سال دارد، از ۱۱ زن خود در مناطق مختلف این ایالت ۲۱ فرزند دارد.

در گزارش پلیس ایالتی آمده است که کودکان این مرد ۲۹ ساله از شیرخواره تا ۱۱ سال سن دارند……>>>>>

منتشر شده در آمار و گزارشاخبار خواندنی خانواده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *