رفتن به نوشته‌ها

قتل زن ۲۲ ساله پس از۳ساعت شکنجه

او ادامه داد: همسر این فرد به نام هدایت ۲۳ ساله دستگیر و مدعی شد از یک سال قبل که با ندا آشنا شده بی‌اندازه عاشق وی شده اما برخی از رفتارهای ناپسند وی باعث ناراحتی وی شده است.

شهریاری افزود: هدایت مدعی شد در طی ۳ ماه زندگی مشترک با ندا به امید به این که بتواند گذشته خود را کنار بگذارد و به راه راست هدایت شود، سپری کردم. اما این اتفاق نیفتاد.

قاتل مدعی شد روز حادثه پس از بازگشت ندا از حمام پیش از آن که وی فرصت لباس پوشیدن پیدا کند دست و پای وی را با چسب بستم و برای آنکه فرصت داد و بیداد کردن هم نداشته باشد دهان وی را نیز با چسب بستم.

هدایت گفت: پس از آن به آشپزخانه رفتم و شیلنگ گاز را باز کرده و به همراه یک کمربند چرمی به داخل حال برگشتم و شروع به ضربه زدن به ندا کردم اما به هیچ ‌عنوان قصد کشتن وی را نداشتم و تنها می‌خواستم وی را تأدیب کنم.

وی ادامه داد: بیش از ۳ ساعت ندا را به شدت مورد ضربه قرار دادم تا درد ناشی از این کار وی را از رفتار خطای گذشته‌اش پشیمان کند.

متهم افزود: ندا از شدت شکنجه از ‌حال رفت و من نیز چند ساعتی او را رها کردم تا این که ساعت ۵ بعد از ظهر متوجه بی‌هوش بودن او شدم و با پدرم تماس گرفتم تا با اورژانس به کمک من بیاید اما کار از کار گذشته و ندا جان خود را از دست داده بود.

بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران گفت: این فرد در سلامت کامل روحی و روانی به سر می‌برد و بدون آنکه کوچکترین مشکلی داشته باشد دست به این اقدام زده است.

زن ۲۲ ساله قربانی شک و شبهه همسرش شد و در یکی از بی رحمانه ترین جنایت های سال توسط شوهر سنگدلش پس از یک شکنجه ۳ ساعته به قتل رسید.

به گزارش فارس، ساعت ۱۹یکشنبه ۳ خرداد مأموران مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از مرگ مشکوک یک زن جوان با خبر شدند.

مأموران کلانتری ۲۰۶ بومهن با حضور در محل حادثه دریافتند یک زن ۲۲ ساله به نام ندا بر اثر شدت جراحت وارده ناشی از شکنجه همسرش به قتل رسیده است.

شهریاری، بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: تحقیقات نشان داد این زن ابتدا بدون لباس مورد شکنجه قرار گرفته و سپس لباس بر تنش پوشانده شده است…..

منتشر شده در اخباراخبار حوادث

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *