رفتن به نوشته‌ها

قرار ازدواج ، شگردی برای سرقت از زنان میانسال

سرهنگ صادقی با بیان اینکه آنها حتی کارت عروسی چاپ کرده و هتل نیز اجارهکرده بودند خاطرنشان کرد : مرد جوان که خود را «آرش» معرفی می‌کرد ، اعتماد این زنمیانسال را جلب کرده و پس از اینکه به منزل وی آمد ، محل نگهداری پول و اشیای قیمتیرا شناسایی و مبلغ سه میلیون تومان پول ، مقادیر زیادی طلاجات و گوشی تلفن همراه بهارزش هفت میلیون تومان را سرقت کرده و متواری شده است.

رییس پلیس آگاهی استانخراسان رضوی گفت : با توجه به اهمیت موضوع و این که سرقت با این شیوه از بقیهشهروندان نیز متصور بود ، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی دست به کارشدند و با توجه به این که سارق بسیار حرفه‌ای عمل می‌کرد ، برای غافلگیر کردن متهم،به کنترل نامحسوس و روش‌های علمی روی آوردند .

 در این میان چند شکایت مشابه دیگر نیزمطرح شد که همگی از فعالیت همان سارق حرفه‌ای حکایت داشت.

وی تاکید کرد: کارآگاهان در ادامه با استفاده از اطلاعات شاکیان پرونده‌ و با تلاش شبانه‌روزی واستفاده از روش‌های پلیسی به یکی از افراد مشکوک شده و با احتمال دست داشتن این فرددر سرقت‌های اخیر، محل‌های رفت و آمد وی به صورت دقیق تحت کنترل قرار گرفت تا اینکه سرانجام همان طور که پیش‌بینی شده بود ، وی همان سارق حرفه‌ای بود که پس از چندروز تعقیب و مراقبت در یک عملیات ضربتی از سوی کارآگاهان پلیس به دام افتاد.

رییس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی گفت : متهم پس از دستگیری خود را «الف ـ ب» معرفی و تلاش کرد خود را بی‌گناه جلوه دهد ، اما سرانجام با توجه به شواهد علمی وتایید شاکیان تسلیم شد و به انجام چندین فقره سرقت به این شیوه اعتراف کرد.

سرهنگ صادقی افزود : متهم اعتراف کرد که با همدستی یک خانم که خود را خواهر خودمعرفی می‌کرد ، زنان میانسال را فریب داده و از آنان سرقت می‌کرد . در ادامه متهمه ونیز یکی دیگر از همدستان وی دستگیر و همگی با صدور قرار قانونی راهی زندان شدند .

 با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی ،سارق حرفه‌ای که با وعده ازدواج اقدام به سرقت از منازل و وجوه نقد می‌کرد، ‌دستگیرو روانه زندان شدند.

 به گزارش ایوناو به نقل از پلیس آگاهی ناجا ، سرهنگ صادقی رییس پلیسآگاهی استان خراسان رضوی در این خصوص افزود : این سارق از چندی قبل با فریب چند نفراز زنان میانسال میلیون‌ها تومان از اموال آنان را به سرقت برده بود.

وی بابیان اینکه رسیدگی به پرونده‌ با شکایت یکی از زنان ساکن مشهد در دستور کارکارآگاهان قرار گرفت ، گفت : فرد شاکی در شکایت خود عنوان کرده بود که مدتی قبل بامرد جوانی در خیابان آشنا شده و پس از مدتی رفت و آمد با هم قرار ازدواج گذاشتهاند.

منتشر شده در اخبار زنانسایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *