رفتن به نوشته‌ها

پدر کودک آزار دختر ۷ساله بازداشت شد

همان روز یکی از افراد خیری که با این موسسه همکاری داشت با دیدن عارفه که در خیابان سرگردان بود، او را شناخت و تحویل مرکز داد و مشخص شد عارفه بشدت مورد آسیب قرار گرفته و دست و پاهایش با سیگار سوزانده شده است.

به این ترتیب، مدیر این مرکز بهزیستی با گزارش موضوع به پلیس از پدر و نامادری کودک شکایت کرد و با تشکیل پرونده قضایی در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه یک تهران، پدر سنگدل به دادسرا احضار شد.

محمد مصطفایی ، وکیل مدافع عارفه در خصوص این پرونده گفت: نخستین جلسه بازپرسی از پدر عارفه روز گذشته در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای ناحیه یک تهران انجام گرفت و پدر این کودک به لحاظ عجز از تودیع وثیقه بازداشت شد تا در ادامه تحقیقات قضایی پلیسی، راز کودک آزاری فاش شود.

به دنبال آزار و اذیت دختر ۷ ساله تهرانی از سوی پدرش، با دستور قضایی بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه یک تهران، پدر وی بازداشت و روانه زندان شد.

به گزارش ایسنا ، این کودک آسیب‌دیده به نام عارفه (۷ ساله)‌، چند سال قبل در پی جدایی والدینش تحت حضانت پدر قرار گرفت تا این که مدتی بعد عارفه مورد آزار و اذیت‌های نامادری‌اش قرار گرفت. با فاش شدن این موضوع، حضانت از پدر سلب و سرپرستی عارفه به اداره بهزیستی تهران سپرده شد.

عارفه همچنان در این مرکز ماند تا این که ۲۰ آبان سال گذشته پدر عارفه برای بازگرداندن وی به نزد خود به مرکز بهزیستی مراجعه کرد و کودکش را تحویل گرفت، اما پس از حضور دوباره عارفه نزد پدر و نامادری آزار و اذیت‌های آنها از سرگرفته شد تا این که در سومین روز فروردین امسال کودک ۷ ساله که بشدت مورد آسیب جسمی و روحی قرار گرفته بود، از سوی نامادری و پدرش حوالی مرکز بهزیستی‌ای که چندی قبل عارفه در آن محل زندگی می‌کرد، رها شد.

منتشر شده در اخبار خواندنی خانوادهاخبار کودکان و جواناناخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *