رفتن به نوشته‌ها

۳ سال حبس برای پدر کانادایی به اتهام سهل انگاری مرگ دو کودک خردسالش

«بری مورگان» ـ قاضی این پرونده‌ ـ در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی کانادا خاطر نشان کرد: شاهدان عینی این ماجرا که یکی از همسایگان این مرد بودند، به پلیس گفتند که این مرد حین مستی با بیرون کشیدن کودکان خردسال خود به نام‌های «سانتانا» و «کادینس» به داخل حیاط در سرمای کشنده و بی‌توجهی، باعث یخ زدن این دو کودک شده است.

این در حالیست که سرمای هوا در فصل زمستان در این منطقه به بیش از ۳۵ درجه سانتیگراد زیر صفر می‌رسد و اگر فرد لباس مناسب به تن نداشته باشد، حتما یخ می‌زند، به طوری ‌که در گزارش پلیس آمده است که این دو کودک تنها با یک لباس خواب بسیار نازک در حیاط بوده و به همین علت یخ زده‌اند.

همچنین این پدر سنگدل نیز به دلیل سرمازدگی در وضعیت مناسبی قرار ندارد و پس از آن که توسط همسایه‌ها در میان برف‌ها پیدا شد، به بیمارستان زندان «ساسکاچو‌آن» انتقال یافت.

مقامات قضایی کانادا، یک پدر را به دلیل سهل‌انگاری و بی‌توجهی که منجر به مرگ دو کودک خردسالش در سرمای کشنده شد، به سه سال حبس محکوم کردند.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از رویترز، «کریستوفر پوچی»، ۲۵ ساله اهل «ساسکاچو‌آن» در کانادا به اتهام سهل‌انگاری، مستی و بی‌توجهی که منجر به مرگ دو دختر یک و سه ساله‌اش شده، از جانب دادگاه عالی کانادا به سه سال حبس محکوم شد.

منتشر شده در اخباراخبار حوادثاخبار کودکان و جواناناخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *