رفتن به نوشته‌ها

پیوند مو در مردان رضایت بخش‌تر از زنان

این متخصص بیماری‌هایپوست و مو، یادآور شد: برای کسانی که در ناحیه پشت سر موهای کم پشت تر وتونوک تری دارند از موهای ناحیه سینه و بازو استفاده می‌شود.

دکتر امیری، کاشت مو راعملی سرپایی و با بی حسی موضعی برشمرد و افزود: ۲ تا ۳ هفته پس از کاشت موریزش موقت و از آن پس ۲ تا ۳ ماه بعد رشد مناسب مو آغاز می‌شود.

وی، افزود: موهای کاشته شده دائمی و ریخته نمی‌شود و به لحاظ ظاهری رنگ، شکل و قوام از موهای ناحیه برداشته شده تبعیت می‌کنند.

این متخصص کاشت مو، بااشاره به ورود ۶ تا ۷ ساله این روش موفق به ایران گفت: امکان شکست کاشت مودر بهترین مراکز و با بهره گیری از تیم مجرب تخصصی کاهش می‌یابد.

دکتر امیری، با بیان اینکه در بسیاری از زنان میزان موی جلو و پشت سر کمتر از مردان است، افزود: از این رو زنان در بسیاری از اوقات محل اهدای مناسبی را برای پیوند موندارند .

وی، کاشت مو را روشدرمانی مناسبی برای نواحی سوخته در ناحیه سر و صورت و ابرو، اسکار ناشی ازجراحی،‌ در بیماری‌هایی چون لوپوس و لیکن پلان برشمرد و افزود: در اینموارد فولیکول مو از دست می‌رود.

این متخصص کاشت مو، بابیان این که موهای پشت سر و بالای گوش فاقد گیرنده هورمون مردانه هستند،افزود: در کاشت مو، فولیکول مو به محلی بدون نیاز به گیرنده هورمون مردانهمنتقل می‌شود.

دکتر امیری، در پایانیادآور شد: درمان طاسی در مراحل نخست از طریق درمان دارویی اعم ازسیناستریت و ماینوکسیدیل است اما پس از قطع مصرف دارو احتمال برگشت وجوددارد.

یکمتخصص بیماری‌های پوست و کاشت مو، با بیان این که “میکروگرفت فولیکولاریونیت” آخرین تکنیک پیوند مو در دنیاست، گفت: در این شیوه پیوند مو دستجاتطبیعی مو از پشت سر و ناحیه‌ای در بالای گوش برداشته و به ناحیه فاقد مومنتقل می‌شود.

به گزارش ایونا، دکتر مجتبیامیری ، در گفت وگو با خبرنگار ما با بیان این که در این روش نواری از پیاز مو از پشت سر برداشته وبا برش‌های میلیمتری به ناحیه فاقد پیاز مو منتقل می‌شود، گفت: در این روشو در هر جلسه یک‌هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ پیاز مو معادل ۳ تا ۴ هزارتار مو منتقل می‌شود.

 

وی، با بیان این که درروش جایگزین FIT پیاز مو از ناحیه پشت سر به صورت تک تک و دانه‌ای برداشتهمی‌شود، افزود: در این روش هم در هر جلسه ۲۰۰ تا ۳۵۰ پیاز مو منتقلمی‌شود.

""

منتشر شده در اخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *