رفتن به نوشته‌ها

درخواست طلاق از زن خوش خنده

 مدتی قبل خواهرم که با لیلا دوست بود به من پیشنهاد کرد تا در مورد ازدواج با او فکر کنم. من چند مرتبه لیلا را وقتی برای دیدن خواهرم به خانه مان آمده بود، دیده بودم.

دختر خوبی به نظر می رسید. من دوست داشتم همسرم فرد پرانرژی و بانشاطی باشد. وقتی همین خصوصیات را در لیلا دیدم، تصمیم گرفتم از او خواستگاری کنم، به همین دلیل به خواهرم گفتم با وی صحبت کند. مدتی بعد لیلا جواب مثبت داد و به خواستگاری اش رفتم. در این مراسم بدون کشمکش های مرسوم در مورد مهریه دو خانواده با هم توافق کردند و به عقد هم درآمدیم. مدتی از آغاز زندگی مان گذشته بود که متوجه رفتارهای خاص لیلا و خانواده اش شدم. آنها آدم های شادی بودند ولی در عین حال همه را مسخره می کردند. یک بار که میهمان پدر و مادر لیلا بودیم خانواده او در جمع من و باجناقم را مورد تمسخر قرار دادند. باجناقم این وضعیت را تحمل کرد ولی من نمی توانستم در چنین خانواده یی زندگی کنم. چند مرتبه در مورد این موضوع با همسرم صحبت کردم و از او خواستم از این رفتارهایش دست بردارد اما او گفت دوست دارد همیشه شاد و خندان باشد و خانواده اش هم مثل او هستند. این مرد در حالی که بسیار عصبانی بود، گفت؛ از دست همسرم و خانواده اش ناراحت هستم و از ادامه زندگی با لیلا بیزارم. پس از اظهارات این مرد همسرش گفته های او را رد کرد و گفت؛ داریوش جنبه شوخی ندارد و مرد بسیار زود رنجی است.

روزی که او به خواستگاری ام آمد می دانست که من و خانواده ام آدم های شوخی هستیم و من هم این مساله را به او گفته بودم، ولی او خودش برای ازدواج با من اصرار کرد و گفت دوست دارد با دختری زندگی کند که روحیه شادی دارد. بنابر این گزارش به دنبال اظهارات این زوج رئیس دادگاه با تعیین وقتی جدید رسیدگی به پرونده را به آینده موکول کرد.

مردی که از خنده های بیجای همسرش به تنگ آمده بود با ارائه دادخواست طلاق خواستار جدایی از وی شد.

به نوشته اعتماد، صبح روز گذشته مردی به نام داریوش به مجتمع قضایی خانواده رفت و با ارائه دادخواست طلاق خواستار جدایی از همسرش لیلا شد. این مرد علت این درخواستش را خنده های بی مورد همسرش اعلام کرد و در مورد زندگی اش گفت؛ بزرگ ترین اشتباه زندگی من ازدواج با لیلا بود. اگر می دانستم رفتار او تا این حد زننده است هیچ وقت از او خواستگاری نمی کردم….>>>

منتشر شده در اخبار طلاق

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *