رفتن به نوشته‌ها

جدایى ۶ هوو

مهرناز در ادامه گفت : در پى جدایى از همسر اولم با ارثیه پدرى ، یک کارگاه تولید لباس راه انداختم که با زحمات و تلاش فراوان خوشبختانه کارگاه هم رونق گرفت . تا این که مدتى بعد مردى به نام شهروز- متهم- که از مشتریان کارگاه بود به خواستگارى ام آمد .

او مى گفت : به دلیل این که تا کنون همسر مورد علاقه و دلخواهش را نیافته، ازدواج نکرده است و پس از آشنایى با من شیفته ام شده است.با این حال به خاطر شکست قبلى در زندگى ، علاقه اى به ازدواج دوباره نداشتم . اما او با اصرار و پافشارى هایش ، فریبم داد و با وعده هاى فریبنده مرا راضى به ازدواج کرد .

بالاخره پس از مدتى با مهریه ۱۴ سکه طلا به عقدش درآمدم . پس از ازدواج هم امور کارگاه را برعهده گرفت . در حالى که نمى دانستم چه نیت شومى در سر دارد چرا که هنوز مدت کوتاهى از ازدواج مان نگذشته بود که به طرز مشکوکى مبلغ قابل توجهى از گاوصندوق ناپدید شد .

شهروز هم بشدت از این موضوع اظهار بى اطلاعى کرد . من هم به خاطر دوام زندگى مان از شکایت گذشتم . اما حرکاتش را زیرنظر گرفتم . بنابراین چند روز به طور پنهانى تعقیبش کردم تا اینکه شوهر فریبکارم را هنگام ورود به بانک دیدم . پس از خروج او و بررسى اسناد و مدارک حساب بانکى اش حقایق تلخى برایم فاش شد . چرا که دریافتم نام واقعى شوهرم«کیانوش» است. در حساب بانکى اش نیز میلیون ها تومان پول داشت .

با کشف این موضوع ، در حالى که سعى داشتم بر اعصاب و حرکاتم مسلط باشم ، با بررسى هاى دقیق تر ، محل سابق زندگى شوهر فریبکارم را در جنوب کشور شناسایى کردم . بدین ترتیب پس از بررسى ها پى بردم او به اتهام کلاهبردارى از پنج زن تحت تعقیب است .

با روشن شدن این موضوع و شناسایى زن ها آنها با داشتن حکم قضایى همراه مأموران پلیس به خانه ام آمدند و شوهر فریبکارم را بازداشت کردند .

شهناز – ۳۴ ساله ، بهناز – ۲۹ ساله، سارا – ۳۰ ساله، مینا – ۳۶ ساله و سیما – ۳۳ ساله با تأیید حرف هاى هوویشان گفتند : ما هم فریب چرب زبانى هاى مرد چند چهره را خوردیم . اما نمى دانستیم او به طمع تصاحب ثروت و دارایى مان با ما ازدواج کرده و قصد کلاهبردارى دارد. حالا هم که پى به واقعیت برده ایم تقاضاى جدایى از همسر فریبکارمان را داریم .

قاضى نیز پس از شنیدن اظهارات ۶ زن جوان در احضاریه اى مرد را از زندان به دادسرا احضار کرد .

کیانوش – ۴۰ ساله – در جلسه رسیدگى به پرونده در حالى که دستبند به دست همراه مأموران به دادگاه منتقل شده بود، در دفاع از خود به قاضى گفت : به طمع تصاحب پول با جعل مشخصات و شناسنامه ، زنان تنها که از تمکن مالى خوبى برخوردار بودند را شناسایى کرده و به آنها پیشنهاد ازدواج مى دادم . بعد هم با مهریه اندک آنها را به عقد خود درمى آوردم و پس از جلب اعتمادشان به شیوه هاى مختلف از آنها کلاهبردارى مى کردم . حالا که گرفتار قانون شده ام چاره اى جز بیان حقایق ندارم و حاضرم آنها را طلاق بدهم و تا حد توانم پول هایشان را بازگردانم .

قاضى نیز با شنیدن اظهارات مرد جوان حکم به طلاق ۶ زن داد و قرار شد بقیه اتهامات مرد تبهکار نیز در دادگاه دیگرى رسیدگى شود .

راز ازدواج هاى پى در پى مرد شیاد چندچهره با زنان ثروتمند ، با هوشیارى و جست وجوهاى ششمین همسرش فاش شد .

به گزارش ایونا ، مدتى قبل شش زن که با هم هوو بودند با مراجعه به دادگاه خانواده تهران ، ضمن تسلیم شکایت هاى جداگانه خواستار جدایى و مجازات همسر فریبکارشان شدند .

مهرناز – ۳۲ساله- همسر ششم مرد فریبکار که به نمایندگى از دیگر «هوو»ها صحبت مى کرد به قاضى «صداقتى » – رئیس شعبه ۲۶۲- گفت : متأسفانه همگى ما به خاطر سادگى ، در دام مرد شیادى گرفتار شدیم که فکر مى کردیم او مرد آرزوهایمان است . حال آن که همگى در زندگى اول مان شکست خورده و با مشکلات روحى ، روانى فراوانى روبه رو بودیم ، اما او با سوءاستفاده از اعتماد و سادگى ما و چرب زبانى ، ما را به عقد خود در آورد تا میلیونها تومان کلاهبردارى کند . هر چند مطمئنیم بالاخره او هم تاوان تبهکارى هایش را خواهد داد .

منتشر شده در خواندنی ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *