رفتن به نوشته‌ها

بالا رفتن سن ازدواج بزرگترین معضل اجتماعی آمریکا

برخی از اساتید دانشگاهی آمریکا معتقدند: نداشتن شغل و پناهگاهی مناسب، مهم ترین عامل بالا رفتن سن ازدواج میان جوانان آمریکا است. بنا به گفته این اساتید آمریکایی، خودخواهی و خودمختاری از  خصوصیات قشر جوان آمریکا است که مانع از تشکیل زندگی مشترک شده  و  این یکی از معضلات اجتماعی آمریکا محسوب می شود.

بالا رفتن سن ازدواج در آمریکا موجب نگرانی جامعه شناسان این کشور شده است. به عقیده جامعه شناسان آمریکایی، بالا رفتن سن ازدواج با بالا رفتن بسیاری از رفتارهای غیر اخلاقی در جامعه رابطه مستقیم دارد.

به گزارش سرویس بین الملل برنا به نقل از LEVIF، بنا گفته کارشناسان امور جوانان در آمریکا، قشر جوان آمریکا اصلی ترین قربانیان رکود شدید اقتصادی در این کشور بود ه اند. چرا که پیامدهای رکود اقتصادی در تمامی بخش های این کشور،  قشر جوان را تحت تاثیر خود قرار داده است.

بیکاری، مشکلات اقتصادی، محرومیت از ادامه تحصیل، بالا رفتن سن ازدواج و هزاران مشکل دیگر، از جمله مواردی هستند که در پی رکود شدید اقتصادی گریبان گیر قشر جوان آمریکا شده اند.

جوانان آمریکایی، شرایط کنونی را شرایط مناسبی برای ازدواج نمی دانند چرا که با هزاران مشکل اقتصادی و اجتماعی درگیر بوده و حتی در بسیاری از موارد نمی توانند شکم خود را سیر کنند.
منتشر شده در اخبار ازدواجازدواج

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *