رفتن به نوشته‌ها

حبس ابد برای پدر متجاوز

مقامات پلیس اتریش در این باره گفتند: انتظار می‌رود به علت سنگین بودن جرایم انجام شده توسط این مرد، دادگاه نهایی تا ماه مارس سال آینده ادامه یابد.

براساس گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، این در حالیست که اگر تمامی جرایم منصوب به این مرد جانی به اثبات برسد، وی به حبس ابد با اشد مجازات و بدون قرار وثیقه محکوم می‌شود؛ چرا که اتریش همانند دیگر کشورهای اروپایی حکم اعدام را در قانون خود ندارد.

«رودولف مایر» ــ وکیل مدافع جوزف فریتزل گفت: هیچ استینافی برای موکل خود در نظر ندارد .

این در حالیست که بازرسان در بازجویی از جوزف فریتزل گفتند : این مرد با محبوس کردن و تجاوز مداوم به دخترش الیزابت، که هم اکنون ۴۲ سال دارد، در یک اتاق زیر زمینی، صداگیر و بدون پنجره، او را شکنجه روحی وجسمی داده است. این تجاوز درست پس از ۱۸ سالگی الیزابت و در سال ۱۹۴۸ میلادی آغاز شده بود.

بازرسان این پرونده‌، شکایت نامه‌ای ۲۷ صفحه‌ای با تمامی جزئیات مربوط به محل زندگی الیزابت و رفتارهای پدرش با وی تهیه کرده و به دادگاه ارائه کردند.

بازرسان دادگاه جنایی اتریش، «جوزف فریتزل» را به جرم قتل و تجاوز به دخترش، به حبس ابد محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، بازپرس ویژه پرونده‌ «خانه وحشت»، جوزف فریتزل ۷۳ ساله را به اتهام تجاوز به دخترش به مدت ۲۴ سال در یک سلول بسیار کوچک و قتل یکی از کودکانی که از دخترش داشته به حبس ابد محکوم کرد.

جوزف فریتزل در دادگاه گفت: اگر هشتمین کودکم که از دخترم به دنیا آمده بود را به موقع به بیمارستان می‌رساندیم، زنده می‌ماند، اما برای آن که کسی متوجه رابطه من با دخترم نشود، مانع از انتقال کودک به بیمارستان شدم.

دادگاه عالی اتریش جوزف فریتزل، برق کار بازنشسته و ۷۳ ساله را به علت تجاوز، زنای به محارم، زندانی کردن دختر و فرزندان و برده‌داری متهم دانسته و به حبس محکوم کرد.

منتشر شده در داستانسایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *