رفتن به نوشته‌ها

محرومیت از مادر بودن به دلیل روابط همجنس گرایانه

 دادگاه همچنین اعلام کرد که پس از جدایی زن از همسرش ، روابط وی با زنان دیگر ادامه یافت و حتی بیشتر شد و به همین دلیل ، این خطر وجود دارد که دخترانی که در چنین خانواده ای بزرگ شوند همانند مادر خود به همجنس بازی روی آورند .

 

این رویداد باعث عکس العمل شدید اقلیت همجنس باز اسپانیا شد و نمایندگان آنها اعلام داشتند که قصد دارد دادگاه را مجبور به لغو حکم خود کنند . آنها یاد آور شدند که بر طبق قانونی که سه سال پیش به تصویب رسید ، جفت های همجنس باز نیز از همان حقوقی که خانواده های عادی دارند ، برخوردار هستند و این تصمیم دادگاه برخلاق این قانون است .

دادگاه اسپانیا زنی را به دلیل روابط همجنس گرایانه از مادر بودن محروم کرد و دو دختر وی را برای تربیت به همسر قبلی این زن واگذار کرد .

 

به گزارش ایوناو به نقل از ریانوواستی ، یک قاضی اظهار داشت : دادگاه ایالت “مورسیا” تصمیم گرفت این زن را از نعمت مادر بودن محروم کند و مسئولیت فرزندان وی را به همسر سابق او واگذار کند .

 

بر طبق اظهار این قاضی ، همسر سابق این زن که متوجه روابط عاشقانه او با زنان دیگر شده بود و از وی جدا شد ، ولی دادگاه با وجود فسخ عقد نکاح بین آنها ، مسئولیت تربیت فرزندان را به همسر سابق زن سپرد ، چرا که به عقیده دادگاه ادامه حضور فرزندان در نزد این مادر برای آنها خطرناک است و ممکن است اثرات روحی و روانی بدی در آنها بر جای بگذرد .

منتشر شده در سایر

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *