رفتن به نوشته‌ها

هر طلاق آسیب مالی ۷۰ میلیون تومانی برای کشور دارد

  وی افزود: اگر جوانان و خانواده ها اهمیت نقش مشاور را بدانند، نه تنها از گفتن این که برای پیدا کردن همسر مناسب خود از مشاوره موسسه ای بهره گرفته اند، خجالت نمی کشند بلکه آشنایان خود را هم معرفی می کنند.

بنیانگذار موسسه امین که از جمله موسسات مشاوره ازدواج در کشور است، همچنین با اعلام ۱۹۷۵ ازدواج بدون طلاق در موسسه امین، از حضور سه مشاور روانشناس، فیزیونومیست و سکشوالی تیست در کنار مراجعان به موسسه خبر داد و گفت: مشاوره موسسه امین در امر ازدواج بعد از تمامی بررسی های علمی بر روی روابط عاطفی و جنسی مراجعان صورت می گیرد.

به گزارش خبرنگار باشگاه جوانی برنا، “حجت الاسلام جعفر اردبیلی” با اشاره به این که هر طلاق به اندازه ۷۰ میلیون تومان به کشور آسیب می زند، خطاب به مسئولان کشور اظهار داشت: باید  مدیران مراکز جمع آوری جهیزیه را جمع کنید و  به ایشان متذکر شوید که  هر طلاق ۷۰ میلیون تومان به کشور آسیب می زند. این روند یعنی جهیزیه می دهید، از دولت وام می گیرید و توی سطل آشغال می ریزید.

اردبیلی که در نشست “همسریابی در کشور” در سازمان ملی جوانان سخن می گفت، همچنین با اشاره به نقش واسطه در امر ازدواج تصریح کرد: مشاور و واسطه‌گر در امر ازدواج باید فعال و همراه باشد، یعنی هم معرفی کند هم تا پیش از ازدواج و پس از ازدواج همراه زوج بماند و مشاوره دهد.

منتشر شده در اخبار خواندنی خانوادهاخبار طلاقخواندنی ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *