رفتن به نوشته‌ها

شیطان مرا مجبور به تعرض به دختر کرد

پس از گذشت چند روز علاقه من به او خیلی زیاد شد و وی نیز از این موضوع اطلاع پیدا کرد. یک روز محمد با من تماس گرفت و تنها راه خوشبختی را فرار از خانه دانست و گفت: اگر با هم فرار کنیم می توانیم زندگی جدیدی را به دور از هر مزاحمی آغاز کنیم.

من خام حرف های محمد شدم و تصمیم گرفتم با او فرار کنم.فرزانه در ادامه به دادیار رضوان فر گفت:با وی فرار کردم ولی او مرا با خود به یک باغ متروکه در حوالی اسلامشهر برد و ادعا کرد که باغ متعلق به یکی از اقوامشان است و در اینجا می توانیم راحت زندگی کنیم .

پس از ساعتی محمد به بهانه آوردن وسایل به سمت ماشین رفت اما وقتی برگشت با تهدید باطوم و پاشیدن گاز اشک آور به صورتم به سمت من حمله کرد و مرا به زور مورد تعرض قرار داد.
با توجه به حسایت موضوع دادیار رضوانفر با صدور دستور ویژه ای خواستار شناسایی و دستگیری مجرم ۲۹ ساله شد.

ماموران پلیس دیروز موفق شدن در حین گشت زنی متهم را در جنوب تهران در حالی که مسافر کشی می کرد دستگیر کنند. با دستگیری و انتقال متهم به دادسرای امور جنایی، محمد امروز مورد بازجویی قرار گرفت و در باز جویی ها به دادیار شعبه ۴ دادسرای امور جنایی گفت: شیطان مرا وسوسه کرد تا این کار را انجام دهم و حال بسیار پشیمان هستم.

متهم در ادامه بازجویی ها مدعی شد گاز اشک آور و باطوم را از یکی از ارگان ها ی خاص دریافت کرده است. با اعترافات متهم تحقیقات برای سایر جرم های احتمالی وی آغاز شده است.

فردی که با فریب دختر ۱۸ ساله ای به وی تعرض کرده بود پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرد.

به گزارش برنا، دختر جوانی با مراجعه با مراجعه به دادسرای امور جنایی از فردی که وی را به زور مورد تعرض قرار داده بود شکایت کرد.
دختر جوان که به شدت گریه می کرد به دادیار شعبه ۴ دادسرای امور جنایی گفت:حدود ۲ماه قبل فردی با تلفن همراهم تماس گرفت و با حرف های عاشقانه توانست اعتمادم را نسبت به خودش جلب کند….>>>

منتشر شده در اخبار زناناخبار مردان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *