وام ازدواج 4 ميليون توماني از پنجشنبه

 معاون امور بانکي، بيمه‌اي و شرکت‌هاي دولتي وزارت امور اقتصادي و دارايي همچنين از آغاز وام ازدواج چهار ميليون توماني به زوجين از روز پنجشنبه هفته جاري خبر داد و اظهار داشت: همه مزدوجين که عقدنامه آنها از تاريخ عيد فطر سال جاري به بعد باشد، به سهولت و به سرعت از مزاياي تسهيلات قرض‌الحسنه 20 ميليون ريال و زوجين 40 ميليون ريال برخوردار خواهند شد.

وي افزود: هم اکنون دستورالعمل اين نوع وام نيز در پشت شيشه بانک‌ها درج شده است.

پورمحمدي درباره چگونگي پرداخت اين نوع وام توسط بانک‌ها گفت: متقاضيان با ارايه يک ضامن يا چک يا سفته، مي‌توانند از تسهيلات 4 ميليون توماني ازدواج استفاده کنند.

معاون امور بانکي، بيمه‌اي و شرکت‌هاي دولتي وزارت امور اقتصادي و دارايي، از آغاز پرداخت تسهيلات مسکن مهر به يک ميليون متقاضي معرفي شده به بانک‌ها خبر داد.

سيد حميد پورمحمدي در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: اعتبار لازم براي پرداخت تسهيلات بانکي به يک ميليون متقاضي که در راستاي طرح مسکن مهر به بانک‌ها معرفي شده‌اند، تأمين شده و آماده پرداخت است.

وي افزود: با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، همه تعاوني‌هاي مسکن مهر، تسهيلات آماده‌سازي خود را که به ميزان يک ميليون تومان است، از طريق بانک‌هاي عامل دريافت مي‌کنند.
پورمحمدي تصريح کرد: کارگروه نظارتي بر حسن اجراي اين تصميمات نظارت دقيق خواهد کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.