رفتن به نوشته‌ها

وام ازدواج ۴ میلیون تومانی از پنجشنبه

 معاون امور بانکی، بیمه‌ای و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی همچنین از آغاز وام ازدواج چهار میلیون تومانی به زوجین از روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد و اظهار داشت: همه مزدوجین که عقدنامه آنها از تاریخ عید فطر سال جاری به بعد باشد، به سهولت و به سرعت از مزایای تسهیلات قرض‌الحسنه ۲۰ میلیون ریال و زوجین ۴۰ میلیون ریال برخوردار خواهند شد.

وی افزود: هم اکنون دستورالعمل این نوع وام نیز در پشت شیشه بانک‌ها درج شده است.

پورمحمدی درباره چگونگی پرداخت این نوع وام توسط بانک‌ها گفت: متقاضیان با ارایه یک ضامن یا چک یا سفته، می‌توانند از تسهیلات ۴ میلیون تومانی ازدواج استفاده کنند.

معاون امور بانکی، بیمه‌ای و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، از آغاز پرداخت تسهیلات مسکن مهر به یک میلیون متقاضی معرفی شده به بانک‌ها خبر داد.

سید حمید پورمحمدی در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: اعتبار لازم برای پرداخت تسهیلات بانکی به یک میلیون متقاضی که در راستای طرح مسکن مهر به بانک‌ها معرفی شده‌اند، تأمین شده و آماده پرداخت است.

وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، همه تعاونی‌های مسکن مهر، تسهیلات آماده‌سازی خود را که به میزان یک میلیون تومان است، از طریق بانک‌های عامل دریافت می‌کنند.
پورمحمدی تصریح کرد: کارگروه نظارتی بر حسن اجرای این تصمیمات نظارت دقیق خواهد کرد.
منتشر شده در اخباراخبار ازدواج

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *