رفتن به نوشته‌ها

آدم‌ربایی برای ازدواج!

همچنین مشخص شد که این مرد از لحاظ روحی و روانی در شرایط مساعد و طبیعی نیست. در ادامه بخشی از پلاک خودروی آدم‌ربا از سوی شاهدان اعلام شد و ادامه بررسی‌ها نشان داد، خودرو متعلق به کیهان تنها مظنون پرونده، است.

کیهان ساعتی بعد با خانواده ماهان تماس گرفت و به مادر او گفت که تا با او ازدواج نکند، کودک را آزاد نخواهد کرد. آدم‌ربا با لحنی عصبی صحبت می‌کرد و مشخص بود که تعادل روحی ندارد.

کارآگاهان با آموزش خانواده کودک درباره نحوه صحبت با کیهان، تلاش کردند که او را آرام کنند. او پس از چندین تماس و بعد از اینکه در تماس‌هایش به نتیجه‌ای نرسید، ماهان را در اطراف خانه مادرش رها کرد و متواری شد.

پس از رها شدن کودک ربوده شده و بازگشتن او به خانه تحقیقات برای دستگیری کیهان ادامه یافت تا اینکه محل اختفای او پس از پرس‌وجو درباره سوابق و محل‌هایی که او بیشتر به آنجا تردد داشته، شناسایی شد.

به این ترتیب ماموران بیست و سوم شهریورماه به سرعت وارد عمل شدند و مخفیگاه متهم را محاصره کردند. کیهان که خود را در محاصره پلیس می‌دید، پس از تلاش‌های نافرجام برای فرار، ناچار به تسلیم شد.

مرد آدم‌ربا پس از دستگیری به پلیس آگاهی سنندج منتقل شد و در بازجویی‌های به عمل آمده اظهار کرد: من می‌خواستم با مادر ماهان ازدواج کنم. او به من وعده داده بود که همسرم بشود اما بعد زیرش زد. باید با من ازدواج می‌کرد. آنها به خاطر اینکه می‌خواستم با مادر ماهان ازدواج کنم از من اخاذی هم کردند.

وی ادامه داد: ماهان را دزدیدم تا مادرش مجبور به ازدواج با من شود. تحقیقات پلیس برای تکمیل اطلاعات این پرونده آدم‌ربایی ادامه دارد.

گروگانگیر پسر سه ساله را برای ازدواج با مادرش ربود اما ساعاتی بعد او را آزاد کرد.

به نوشته کارگزاران، بیست و دوم شهریورماه زنی سراسیمه به پلیس آگاهی سنندج مراجعه کرد و به ماموران گفت که پسر سه ساله‌اش به نام ماهان ربوده شده است. به گفته این زن جوان، ماهان در حال بازی جلوی خانه مادربزرگش بوده که گم شده و هرچه در محل دنبالش گشته‌اند پیدایش نکرده‌اند. با اعلام این موضوع کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز کردند.

شاکی در اظهارات خود مردی به نام کیهان را به عنوان فردی که به احتمال زیاد گروگانگیری از سوی او رخ داده است، معرفی کرد. به گفته این زن کیهان از یک سال قبل برای او مزاحمت ایجاد می‌کرده است.

او ابتدا به ماموران نگفت که کیهان از او خواستگاری کرده است، اما ادامه بررسی‌ها ثابت کرد که گروگانگیر احتمالی قصد ازدواج با مادر ماهان را داشته است.

منتشر شده در اخبار ازدواجاخبار خانوادهاخبار خواندنی خانواده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *