رفتن به نوشته‌ها

انتقام شوهر از همسرش با اتوی داغ‌

برای این‌که مشکلاتمان کمتر شود، تصمیم گرفتم مدتی سر کار نروم تا شوهرم رفتارش تغییر کند، اما بی‌فایده بود و او به عناوین گوناگون با من مشاجره می‌کرد و رفت و آمدهایم را زیر نظر داشت.

شاکی ادامه داد: از چند روز پیش، یکباره اخلاق شوهرم تغییر کرد و از من خواست اختلاف‌های قدیمی را فراموش کنیم تا زندگی بهتری داشته باشیم. حرف‌هایش را باور نکردم، اما به خاطر فرزندم به ادامه زندگی رضایت دادم. روز حادثه وقتی در اتاقم خوابیده بودم، صدای شوهرم را شنیدم و خواستم از رختخوابم بلند شوم که او یکباره با اتویی به من حمله کرد و بدنم را سوزاند. با داد و فریاد همسایه‌ها را صدا زدم که شوهرم با چاقو من را تهدید کرد و بعد با ماشین اصلاحی که دستش بود، موهای جلوی سرم را تراشید و از منزل فرار کرد.

به دنبال شکایت این زن، شوهر انتقامجو تحت تعقیب پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و چند روز پیش دستگیر شد. با انتقال متهم به مرکز پلیس، وی مورد بازجویی قرار گرفت و به جرم خود اعتراف کرد.

متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: ‌از چندی پیش من و همسرم اختلاف پیدا کردیم و به همین‌خاطر تصمیم به انتقام از وی گرفتم تا این‌که روز حادثه، وقتی در حال اتو زدن لباسم بودم، وسوسه شدم همسرم را بسوزانم تا ادب شود و با من مشاجره نکند. بنابراین، به آرامی وارد اتاق خوابش شدم و بدنش را سوزاندم و بعد موهایش را تراشیدم، اما اشتباه کرده‌ام. اگر کمی گذشت و فداکاری در زندگی‌ام بود، ‌چنین اتفاقی نمی‌افتاد.

بنا بر این گزارش، برای وی قرار قانونی صادر شده و تحقیقات تکمیلی در این باره ادامه دارد.

مردی به قصد انتقام از همسرش، وی را در خواب با اتو سوزاند و موهایش را تراشید.

به نوشته جام جم، هفته گذشته زن جوانی با مراجعه به شعبه ۱۲ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲ تهران، از شوهرش شکایت کرد.

زن جوان در تشریح ماجرا به بازپرس طوفانی گفت: هفت سال پیش با همسرم ازدواج کردم و پس از چند سال صاحب فرزندی شدیم. شرایط زندگی ما خوب بود تا این‌که به خاطر وضعیت کاری‌ام، مجبور بودم شبها کمی دیرتر به منزل بروم و همین موضوع، باعث بروز مشکلاتی میان ما شده بود.

 

منتشر شده در اخبار حقوقی خانوادهاخبار حوادثاخبار خانواده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *