رفتن به نوشته‌ها

دستگیری ۳ جوان متجاوز به دختر ۱۴ ساله

این دختر نوجوان مدعی شد، در ابتدای سال جاری پدرش برای وی یک گوشی تلفن همراه گرفت و زمانی که این دختر نوجوان قصد تشکر از پدر خود با فرستادن یک پیام کوتاه را داشته است پیام به شماره پسر جوانی فرستاده شده و بابی برای آشنایی این دو با یکدیگر شده است.
وی ادامه داد: با پسر جوان ۲۰ ساله به نام علی سه ماه دوست بوده تا اینکه روز حادثه به قصد رفتن به حوالی جاده لواسان سر از منزلی مخروبه در آورده که در آنجا علی به همراه ۴ تن دیگر از دوستانش با بستن دست و پای وی اقدام به تجاوز به این دختر نوجوان کرده‌اند.رضوانفر گفت: با توجه به اظهارات این دختر نوجوان و همچنین تأیید اظهارات وی به وسیله پزشکی قانونی تحقیقات برای دستگیری ۵ جوان متجاوز آغاز شد و پس از انجام تحقیقات ۳ جوان متجاوز دستگیر شدند.

وی افزود: این ۳ جوان به ارتکاب تجاوز اعتراف کرده‌اند و تحقیقات برای دستگیری ۲ متهم فراری پرونده همچنان در حال انجام است.

سه جوان متجاوز که در قالب یک گروه ۵ نفری به یک دختر نوجوان ۱۴ ساله تجاوز کرده بودند، دستگیر شدند.به گزارش فارس، عصر روز ۲۰ مرداد سال‌جاری مرد میانسالی با مراجعه به مسئولان دادسرای امور جنایی تهران از راز فقدان دخترش پرده برداشت.

این مرد میانسال مدعی شد دختر ۱۴ ساله‌اش از روز قبل از خانه خارج شده و دیگر به خانه بازنگشته است؛ به گونه‌ای که حتی به تماس‌های گرفته شده با گوشی تلفن همراهش نیز پاسخ نمی‌دهد.
رضوانفر دادیار شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران درخصوص این پرونده گفت: بررسی از خانواده این دختر جوان در حال انجام بود که پس از ۳ روز پیکر نیمه‌جان این دختر نوجوان در مقابل در منزلش کشف شد.
وی ادامه داد: پس از انجام اقدامات درمانی لازم این دختر جوان در اظهاراتی تکان دهنده مدعی شد، سه روز قبل از کشف پیکرش ۵ جوان به وی تجاوز کرده و وی را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند.
منتشر شده در اخباراخبار حوادثاخبار زنانحقوق زنانمردانمسائل حقوقی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *