رفتن به نوشته‌ها

قتل مادر زن با نارنجک جنگی!!!

تحقیقات آغازین پرونده نشان داد این فرد ۴ سال قبل بر اثر یک درگیری و نزاع با همسرش به تحمل ۴ سال حبس محکوم شده که در این فرصت همسرش حضانت ۲ کودک این فرد را بر عهده گرفته که همین امر باعث شده تا فرد متهم به قتل به فکر انتقام گیری باشد.
متهم صبح امروز پس از آنکه شب گذشته از زندان آزاد شده بود با ورود به خانه پدر زنش اقدام به شلیک ۲ گلوله به سوی مادرزن و همسرش کرده و در هنگام بیرون آمدن از خانه یک نارنجک جنگی به داخل خانه پرتاب کرده است.

در حال حاضر متهم به نام علی از محل متواری شده و تحقیقات برای دستگیری وی ادامه دارد.

تحقیقات آغازین پرونده نشان داد فردی که با پرتاب یک نارنجک جنگی اقدام به قتل مادرزنش کرده بود از گذشته از این خانواده کینه به دل داشته و با انگیزه انتقام‌جویی به این اقدام دست زده است.

به گزارش فارس، ساعت ۶ صبح امروز مأموران مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ قلعه حسن خان از انفجار یک نارنجک جنگی در این منطقه با خبر شدند.
مأموران با حضور در این منطقه دریافتند یک مرد جوان اقدام به پرتاب یک نارنجک جنگی در یک خانه مسکونی کرده و سپس از محل متواری شده است.
بررسی مأموران نشان داد در این حادثه پیزن ۶۵ ساله‌ای به نام سکینه بر اثر اصابت ترکش و همچنین یک گلوله به سرش به قتل رسیده و ۶ نفر دیگر در این حادثه مجروح شده‌اند.
بررسی از شاهدان صحنه انفجار این نارنجک نشان داد فرد پرتاب کننده نارنجک داماد قبلی ساکنان این خانواده بوده است که براثر یک کینه قبلی اقدام به پرتاب این نارنجک به داخل این خانه کرده است.

منتشر شده در اخباراخبار حوادث