رفتن به نوشته‌ها

قتل مادر زن با نارنجک جنگی!!!

تحقيقات آغازين پرونده نشان داد اين فرد 4 سال قبل بر اثر يك درگيري و نزاع با همسرش به تحمل 4 سال حبس محكوم شده كه در اين فرصت همسرش حضانت 2 كودك اين فرد را بر عهده گرفته كه همين امر باعث شده تا فرد متهم به قتل به فكر انتقام گيري باشد.
متهم صبح امروز پس از آنكه شب گذشته از زندان آزاد شده بود با ورود به خانه پدر زنش اقدام به شليك 2 گلوله به سوي مادرزن و همسرش كرده و در هنگام بيرون آمدن از خانه يك نارنجك جنگي به داخل خانه پرتاب كرده است.

در حال حاضر متهم به نام علي از محل متواري شده و تحقيقات براي دستگيري وي ادامه دارد.

تحقيقات آغازين پرونده نشان داد فردي كه با پرتاب يك نارنجك جنگي اقدام به قتل مادرزنش كرده بود از گذشته از اين خانواده كينه به دل داشته و با انگيزه انتقام‌جويي به اين اقدام دست زده است.

به گزارش فارس، ساعت 6 صبح امروز مأموران مركز فوريتهاي پليسي 110 قلعه حسن خان از انفجار يك نارنجك جنگي در اين منطقه با خبر شدند.
مأموران با حضور در اين منطقه دريافتند يك مرد جوان اقدام به پرتاب يك نارنجك جنگي در يك خانه مسكوني كرده و سپس از محل متواري شده است.
بررسي مأموران نشان داد در اين حادثه پيزن 65 ساله‌اي به نام سكينه بر اثر اصابت تركش و همچنين يك گلوله به سرش به قتل رسيده و 6 نفر ديگر در اين حادثه مجروح شده‌اند.
بررسي از شاهدان صحنه انفجار اين نارنجك نشان داد فرد پرتاب كننده نارنجك داماد قبلي ساكنان اين خانواده بوده است كه براثر يك كينه قبلي اقدام به پرتاب اين نارنجك به داخل اين خانه كرده است.

منتشر شده در اخباراخبار حوادث