اخبار زنان، اخبار مردان

حبس غیرقانونی زن جوان توسط یک مرد!

نسترن صبح امروز با حضور در مقابل رضا جعفری سرپرست دادسرای ناحیه 27 تهران، گفت: از مدتی قبل با مسعود آشنا شدم و ارتباط ما ادامه داشت تا اینکه من مبلغی پول از دوست مسعود قرض گرفتم اما توان بازپرداخت آن را نداشتم. بعد از چند بار درخواست مسعود برای بازپرداخت پول و خودداری من از پرداخت آن،‌ نهایتا روز گذشته در حالی که به عنوان مهمان خانه‌اش دعوت شده بودم ناگهان مرا به پارکینگ برد و با زندانی کردن داخل انباری گفت که مجازات بدهکاری که بدهی خود را نمی‌دهد، یک هفته حبس است.

در پی اظهارات نسترن که خود نیز به اتهام برقراری ارتباط نامشروع تحت تحقیق قرار دارد، تلاش پلیس با دستور مقام قضایی در دادسرای جنایی جهت بازداشت مسعود به اتهام بازداشت غیر قانونی و ارتباط نامشروع آغاز شد.

پس از نجات یافتن دختری از بازداشت غیرقانونی توسط مردی که با وی در رابطه بوده، پرونده‌ای در دادسرای امور جنایی تهران به جریان افتاد.

به گزارش ایسنا، عصر روز 25 تیرماه سال جاری یکی از ساکنان خیابان ملک در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اظهار کرد که دقایقی پیش مشاهده کرده که پسر همسایه به نام مسعود اقدام به زندانی کردن دختری جوان در انباری آپارتمان کرده است.

با گرفتن نشانی از فرد تماس گیرنده، ماموران کلانتری 104 عباس‌آباد به محل اعزام شده و با شکستن قفل انباری موفق به نجات زن جوان به اسم نسترن شدند. این در حالی بود که تلاش ماموران برای یافتن مسعود بی‌نتیجه ماند و در نتیجه این متهم اقدام به فرار کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 1 = چهار