اخبار خواندنی خانواده، اخبار طلاق، بهداشت روحی و روانی خانواده

گرفتن حق طلاق سلامت زندگی را تضمین نمی کند

موسوی افزود: لحاظ کردن این گونه پیش شرط ها در هنگام ازدواج شاید بتواند به صورت ظاهری امنیت زندگی را تأمین کند اما در واقع نقشی مهمی نخواهد داشت و یک نوع تجمل است.
وی در مورد تاثیر کاهش پایداری خانواده ها با لحاظ کردن چنین شرطی در عقد نامه، تصریح کرد: اگر زن و مرد قصد زندگی کردن در کنار یکدیگر را داشته باشد از مزایایی که دارا هستند به هیچ عنوان سوء استفاده نخواهند کرد.
موسوی ابراز داشت: خانواده ها نباید از دوران نامزدی به فکر طلاق و یافتن راهی برای فرار فرزند خود از زندگی مشترک باشند.
این نماینده مجلس در خاتمه افزود: چنین طرز فکری برای از همان ابتدای زندگی زمینه ساز بروز اختلاف برای دوطرف و ایجاد سوء تفاهم در زمینه‌های مختلف است.

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: گرفتن حق طلاق توسط زوجه و ثبت آن در سند ازدواج نمی تواند ضامن یک زندگی آرام و بدون دغدغه باشد.

 سید مرتضی موسوی عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی برنا، گفت: گرفتن حق طلاق توسط زوجه و ثبت آن در سند ازدواج نمی تواند ضامن یک زندگی آرام باشد.

وی ابراز داشت: دوام یک زندگی تا حد زیادی با شخصیت فردی و خانوادگی افراد بستگی دارد بعبارتی تمایل زن در گرفتن حق طلاق و تلاش همسران برای حفظ زندگی مشترک تا حد زیادی با نگرش آنها به تاهل در طول دوران مجردی ارتباط دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی : لطفا پاسخ صحیح را وارد کنید! *