سایر

پرداخت وام ازدواج تمام زوج‌های ثبت‌نام‌ شده

 به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری تهران، محمدباقر قالیباف ، شب گذشته در مراسم افطاری 700 زوج تهرانی که به همت مؤسسه مهر و ماه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد، گفت: وقتی که مدیریت شهری را تحویل گرفتم از مجموع ثبت‌نام‌شدگان وام ازدواج، 110 هزار نفر همچنان در نوبت بوده و وام را دریافت نکرده بودند، به همین دلیل تصمیم گرفته شد تا قبل از ثبت‌نام متقاضیان جدید وام زوجهای پشت نوبت اعطا شود. شهردار تهران گفت : اگر ثبت‌نام جدید انجام می‌گرفت متقاضیان تا دو سال دیگر هم این وام را دریافت نمی‌کردند. قالیباف تصریح کرد: هم اکنون هفته‌ای 3 تا 4 هزار نفر از مجموع 110 هزار متقاضیان ثبت‌نام شده، وام ازدواج خود را دریافت می‌کنند. وی از اعطای وام به 700 زوج عضو مؤسسه مهر و ماه خبر داد و گفت: 700 زوج عضو مؤسسه مهر و ماه اگر وام شهرداری را دریافت نکرده‌اند، می‌توانند برای دریافت این وام ثبت نام کنند. شهردار تهران همچنین به زوج های جوان تهرانی توصیه کرد که دو سال اول زندگی صبر و تحمل داشته باشند، عجولانه تصمیم نگیرند و نسبت به یکدیگر ابراز محبت کنند.

شهردار تهران گفت: تمام زوج های متقاضی وام ازدواج که ثبت‌نام شده و در نوبت هستند، قطعا تا پایان آذرماه وام ازدواج خود را دریافت خواهند کرد.شهردار تهران گفت : اگر ثبت‌نام جدید انجام می‌گرفت متقاضیان تا دو سال دیگر هم این وام را دریافت نمی‌کردند.
قالیباف تصریح کرد: هم اکنون هفته‌ای 3 تا 4 هزار نفر از مجموع 110 هزار متقاضیان ثبت‌نام شده، وام ازدواج خود را دریافت می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + 9 =