اخبار طلاق

افزایش 39 درصدی طلاق در اهواز

 وی با اشاره به اینکه ازدواج در شهرستان اهواز افزایش 88/3 درصدی داشته است، افزود: این میزان در سه ماهه نخست سال گذشته 5107 مورد بود که در مدت مشابه سال جاری به 5305 مورد رسیده است .
 
اخیری افزود: همچنین آمار متولدان در اهواز از 7 هزار و 387 مورد در سال گذشته به 7 هزار و 743 مورد در سال‌جاری رسیده که حاکی از افزایش 82/4 درصدی است .
 
مدیرکل ثبت احوال در خصوص میزان فوت‌شدگان نیز گفت: در بهار سال‌جاری یک‌هزار و 627 مورد فوت ثبت شده است که این میزان در مدت مشابه سال گذشته یک‌هزار و 672 مورد بوده و افزایش 37/1 درصدی را نشان می‌دهد .
 
اخیری به اجرای طرح شهید ارجمندی در استان اشاره کرد و افزود: با اجرای این طرح، برخی از فوت‌شدگان سال‌های گذشته که نام آن‌ها به ثبت نرسیده است، شناسایی و جزو آمار فوت‌شدگان ماه‌های جاری محسوب می‌شوند، به همین دلیل آمار ثبت شده ثبت احوال با آمار اداره بهداشت استان اختلاف دارد .

مدیرکل ثبت احوال استان خوزستان از افزایش 39 درصدی طلاق در شهرستان اهواز خبر داد .

حسین اخیری مدیرکل ثبت احوال استان خوزستان اظهار داشت: در سه ماهه نخست سال گذشته میزان طلاق در شهرستان اهواز 504 مورد بود که با افزایش 29/39 درصدی به 702 مورد در سه ماهه نخست سال‌جاری افزایش یافته است .
 
اخیری ادامه داد: افزایش 29/39 درصدی طلاق در اهواز در حالی است که میزان افزایش آمار این واقعه در کل استان 06/22 درصدی است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + پنج =