اخبار، اخبار حوادث

قتل زن 22 ساله پس از3ساعت شکنجه

او ادامه داد: همسر این فرد به نام هدایت 23 ساله دستگیر و مدعی شد از یک سال قبل که با ندا آشنا شده بی‌اندازه عاشق وی شده اما برخی از رفتارهای ناپسند وی باعث ناراحتی وی شده است.

شهریاری افزود: هدایت مدعی شد در طی 3 ماه زندگی مشترک با ندا به امید به این که بتواند گذشته خود را کنار بگذارد و به راه راست هدایت شود، سپری کردم. اما این اتفاق نیفتاد.

قاتل مدعی شد روز حادثه پس از بازگشت ندا از حمام پیش از آن که وی فرصت لباس پوشیدن پیدا کند دست و پای وی را با چسب بستم و برای آنکه فرصت داد و بیداد کردن هم نداشته باشد دهان وی را نیز با چسب بستم.

هدایت گفت: پس از آن به آشپزخانه رفتم و شیلنگ گاز را باز کرده و به همراه یک کمربند چرمی به داخل حال برگشتم و شروع به ضربه زدن به ندا کردم اما به هیچ ‌عنوان قصد کشتن وی را نداشتم و تنها می‌خواستم وی را تأدیب کنم.

وی ادامه داد: بیش از 3 ساعت ندا را به شدت مورد ضربه قرار دادم تا درد ناشی از این کار وی را از رفتار خطای گذشته‌اش پشیمان کند.

متهم افزود: ندا از شدت شکنجه از ‌حال رفت و من نیز چند ساعتی او را رها کردم تا این که ساعت 5 بعد از ظهر متوجه بی‌هوش بودن او شدم و با پدرم تماس گرفتم تا با اورژانس به کمک من بیاید اما کار از کار گذشته و ندا جان خود را از دست داده بود.

بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران گفت: این فرد در سلامت کامل روحی و روانی به سر می‌برد و بدون آنکه کوچکترین مشکلی داشته باشد دست به این اقدام زده است.

زن 22 ساله قربانی شک و شبهه همسرش شد و در یکی از بی رحمانه ترین جنایت های سال توسط شوهر سنگدلش پس از یک شکنجه 3 ساعته به قتل رسید.

به گزارش فارس، ساعت 19یکشنبه 3 خرداد مأموران مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران بزرگ از مرگ مشکوک یک زن جوان با خبر شدند.

مأموران کلانتری 206 بومهن با حضور در محل حادثه دریافتند یک زن 22 ساله به نام ندا بر اثر شدت جراحت وارده ناشی از شکنجه همسرش به قتل رسیده است.

شهریاری، بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: تحقیقات نشان داد این زن ابتدا بدون لباس مورد شکنجه قرار گرفته و سپس لباس بر تنش پوشانده شده است…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + = نُه